اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 04 بهمن 1398
09 آذر 1398 09 آذر 1398
12:10 12:10

احتمال نبش قبر میترا استاد برای معاینه دوباره جسد+جزییات

قاضی در جلسه محاکمه دوباره محمد علی نجفی، در مورد عدم آسیب استخوان جناق میترا استاد سوال کرد که کارشناس پزشکی قانونی گفت: به دلیل خون آلوده بودن جسد دقت نشده است که می توان با نبش قبر آن را دوباره بررسی کرد.

احتمال نبش قبر میترا استاد برای معاینه دوباره جسد

به گزارش سلام نو، قاضی در جلسه محاکمه دوباره محمد علی نجفی از کارشناس پزشکی قانونی درباره عدم آسیب به استخوان جناق میترا استاد با وجود اصابت گلوله سوال کرد که وی گفت:به گفته پزشکی که اولین‌بار جسد را معاینه کرد، ممکن است به علت خون‌آلود بودن جسد ثبت نشده باشد که می‌توان با نبش قبر دوباره آن را بررسی کرد.

دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد؛ همسر دوم محمدعلی نجفی، برای تعیین عمد یا شبه‌عمد بودن صبح امروز با حضور وکلا، متهم، عوامل بررسی صحنه جرم و کارشناسان رسمی دادگستری آغاز شده است.

در ادامه جلسه قاضی کشکولی از کارشناس پزشکی قانونی پرسید با توجه به صحبت‌های محمدعلی نجفی چرا استخوان جناق آسیبی ندیده است؟ که وی پاسخ داد: بنده از دکتر میرویسی (اولین کسی که جسد را معاینه کرد) دلیل این اتفاق را پرسیدم که وی پاسخ داد: شاید به دلیل خون‌آلود بودن جسد دقت زیادی صورت نگرفته و ممکن است ترکی برداشته شده اما ثبت نشده باشد لذا می‌توان با نبش قبر و بررسی جسد، آسیب جناق سینه را بررسی کرد./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

وکیل نجفی: شانس بالایی برای نقض حکم زندان داریم

حمیدرضا گودرزی، وکیل مدافع محمد علی نجفی گفت: ما به نقض حکم زندان امید زیادی داریم و ...

اعتراض وکیل نجفی به خلف وعده دادگاه

حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: به بازداشت «نجفی» در دیوان عالی اعتراض کر...

محمدعلی نجفی فرجام خواهی کرد

وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: نسبت به رای شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران که برخل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news