اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
10 آذر 1398 10 آذر 1398
13:00 13:00

مسی در زمین راه می‌رود و گل می‌زند!

ستاره انگلیسی اتلتیکو مادرید در آستانه دیدار این تیم با بارسلونا اعلام کرد مسی فقط راه می‌رود و راه می‌رود ولی یکدفعه گل می‌زند.

به گزارش سلام نو، در آستانه دیدار امروز اتلتیکو مادرید و بارسلونا که به میزبانی اتلتیکو برگزار خواهد شد، کیه‌ران تریپیر، مدافع انگلیسی اتلتیکو به ستایش از لیونل مسی ستاره بزرگ بارسلونا پرداخته و می‌گوید مسی با اینکه خیلی اوقات در زمین فقط راه می‌رود و راه می‌رود ولی یکدفعه گل می‌زند و تیم حریف را به هم می‌ریزد.

تریپیر که فصل گذشته بازیکن تاتنهام بود در مراحل گروهی چمپیونزلیگ سابقه بازی با بارسلونا و روبرو شدن با مسی از نزدیک را داشته. بارسا سال گذشته در دیدار با تاتنهام در زمین خود با نتیجه 4-2 به  پیروزی رسید و مسی علاوه بر دو گلی که در این بازی زد بارها و بارها خط دفاعی تاتنهام را به هم ریخت.

تریپیر که امروز بار دیگر با پیراهن اتلتیکو به مصاف بارسا و مسی خواهد رفت در این باره گفت:" همه می‌دانند مسی چقدر خوب است ولی به نظر من مسی آن شب در دیدار با تاتنهام خوب‌تر از همیشه بود. مسی آن شب دو گل به ما زد و اگر اشتباه نکنم چهار بار هم توپ را به تیر دروازه کوبید. او واقعا باورنکردنی بود".

مدافع انگلیسی اتلتیکو در ادامه گفت:" کاری که مسی می‌کند واقعا عجیب است. او بخش عمده بازی را در زمین فقط راه می‌رود. مثلا در مقابل لیورپول اگر یک لحظه از مانه چشم بردارید او به پشت شما می‌رود و کار را تمام می‌کند چون دائما در حال حرکت است. ولی مسی حتی چهار بار برمی‌گردید و می‌بینید هنوز سر جایش ایستاده. این خیلی عجیب است. او خیلی وقتها فقط راه می‌رود و راه می‌رود ولی بدون اینکه بفهمید ناگهان گل می‌زند. او واقعا بی‌اندازه باهوش است".

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

رفاقت عجیب مسی با توپ

مهدی ترابی ستاره این فصل پرسپولیس گفت: هیچ کس جلوی مسی را نمی‌تواند بگیرد. او رفاقت ع...

گریزمان: از دیدن مسی لذت می‌برم

آنتوان گریزمان اعلام کرد از دیدن مسی لدت می‌برم و امیدوارم درخشش خود در اتلتیکو مادری...

مورینیو: ناراحتی هیچ مشکلی را حل نمی کند

مورینیو که بعد از یک شروع خوب در تاتنهام به منچستر باخت گفت که بعد از بازی رختکن تیم ...

رئالی یاغی به تاتنهام باز می‌گردد؟

بیل سال‌ها پس از درخشش در تاتنهام به رئال رفت و به یکی از ستار‌های این تیم تبدیل شد و...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news