اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 آذر 1398
10 آذر 1398 10 آذر 1398
20:44 20:44

برد دقیقه نودی میلان مقابل پارما

میلان امشب موقعیت های زیادی را روی دروازه پارما خلق کرده و در نهایت موفق شد با تک گل هرناندز در دقیقه 89، به سه امتیاز شیرین مقابل پارما دست پیدا کند.

 


به گزارش سلام نو، میلان در همان دقیقه سوم و روی همکاری کسیه و چالهان اوغلو می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه ستاره ترکیه ای از بالای دروازه پارما به بیرون رفت. دقایقی بعد میلان باز هم فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه سر رومانیولی روی ارسال چالهان اوغلو نیز از بالای دروازه حریف راهی بیرون زمین شد.

در دقیقه 24 و در دو صحنه متوالی، پیانتک و هرناندز در مقابل دروازه پارما صاحب موقعیت شدند اما هیچ کدام نتوانستند از فرصت های گلزنی خود بهره گیرند.

در اواخر نیمه اول و روی پاس سوسو، چالهان اوغلو یک بار دیگر در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه او با مهار سه په همراه شد. در نهایت حملات میلان در نیمه اول نتیجه ای نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

در همان اوایل نیمه دوم ژروینیو صاحب فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه میلان شد، اما جیجی دوناروما با عکس العملی مناسب دروازه تیمش را نجات داد.

در دقیقه 59 سوسو با حرکتی انفرادی می توانست زننده گل اول روسونری لقب گیرد، اما شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه پارما به بیرون رفت. در ادامه باز هم میلان مالک توپ و میدان بود، اما مدافعان پارما به خوبی مقابل حملات این تیم ایستادگی می کردند. در دقیقه 80 چالهان اوغلو یک بار دیگر در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد، اما بر هم خوردن تعادل او باعث شد این فرصت هم از دست برود.

اما میلان در دقیقه 89 به گل اول دست یافت. ضربه چالهان اوغلو با مهار سه په همراه شد و در میان آشفتگی مدافعان پارما، این تئو هرناندز بود که موفق شد با حضوری به موقع در مقابل دروازه، گل اول میلان را به ثمر برساند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و میلان با یک گل پارما را مغلوب کرد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

اینتر صدرنشین سری آ شد

تیم فوتبال اینترمیلان با پیروزی دو بر یک مقابل ورونا در پایان 90 دقیقه و در حالی که ن...

اینتر موقتا صدرنشین شد

تیم فوتبال اینترمیلان در دیدار با بولونیا عقب افتاد اما با دو گل دقایق پایانی لوکاکو ...

سرمربی آث میلان اخراج شد

باشگاه میلان ایتالیا شایعات امروز فوتبال ایتالیا را بالاخره تایید کرد و مارکو جامپائو...

بیوگرافی گتوزو ، زندگی نامه یک جنجگو!

Gennaro Ivan "Rino" Gattuso  زاده ۹ ژانویه سال ۱۹۷۸؛ فوتبالیست سال های نه چندان دور ک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news