اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
10 آذر 1398 10 آذر 1398
21:16 21:16

افتخار کونته به صدرنشینی اینتر

سرمربی اینترمیلان گفت: اینکه بعد از 14 هفته صدرنشین سری آ شده ایم باعث افتخار است، زیرا می دانیم چه مسیری را برای رسیدن به این دستاورد طی کرده ایم.

به گزارش سلام نو، امروز و با توجه به تساوی یوونتوس مقابل ساسولو، اینتر موفق شد با برتری مقابل اسپال بالاخره صدرنشین سری آ شود. آنتونیو کونته مدعی شد این دستاورد باید باعث پیشرفت آنها شود و اینتر نباید در بازی های بعدی اجازه دهد همانند دقایق پایانی بازی امروز تحت فشار قرار گیرد.

آنتونیو کونته گفت: "از روز اول سعی کردیم تاثیرگذار بوده و رقبای دیگر را اذیت کنیم. اینکه بعد از 14 هفته صدرنشین سری آ شده ایم باعث افتخار است، زیرا ما می دانیم چه مسیری را برای رسیدن به این دستاورد طی کرده ایم.

اما همین موضوع باید به ما این اشتیاق را داده تا بهتر بازی ها را کنترل کنیم و اجازه ندهیم در دیگر دیدارها همانند دقایق پایانی امروز تحت فشار قرار گیریم، زیرا در چنین شرایطی یک ارسال یا تغییر مسیر توپ می تواند همه چیز را تغییر دهد. ما امروز مصمم بودیم و می دانستیم که یوونتوس امتیاز از دست داده است، بنابراین آماده بودیم تا از این موقعیت استفاده کنیم. ما سزاوار غلبه بر رقیب بودیم و مهم است که به یاد داشته باشیم که ما روی روند رو به رشد خودمان متمرکز هستیم و نمی خواهیم خودمان را با دیگران مقایسه کنیم.

احتمال جذب آرتورو ویدال؟ قبل از اینکه او به این ویدال کنونی تبدیل شود این افتخار را داشتم که او را تمرین دهم و باید بگویم او بازیکنی بود که همیشه با تمام توان برای من بازی می کرد.

آیا صدرنشینی باعث می شود کونته راحت تر بخوابد؟ صادقانه بگویم من معمولا خیلی نمی خوابم."/ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

نفرین مصدومیت بر سر ستاره‌های اینترمیلان

اینتر در دیدار روز یکشنبه بدون استفانو سنسی به میدان خواهد رفت تا بار دیگر نفرین مصدو...

صعود ناپولی به فینال جام حذفی ایتالیا با توقف اینترمیلان/تصاویر

تیم فوتبال ناپولی ایتالیا با برتری مقابل اینترمیلان در دو دیدار رفت و برگشت به فینال ...

مشتریان جدید برای ستاره بارسا پیدا شد

آرتورو ویدال ستاره خط میانی بارسا دو بار تا آستانه جدایی از آبی و اناری‌ها پیش رفت، ا...

مائورو ایکاردی از پاریس هم رانده شد

مائورو ایکاردی که فصل ناخوشایندی را با اینتر داشت بالاخره به صورت قرضی به پاریس رفت. ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news