اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
10 آذر 1398 10 آذر 1398
23:45 23:45

باخت ترابوزان بعد از تعویض سیدمجید

ترابزون اسپور بعد از بیرون رفتن ملی پوش ایرانی‌ اش از ترکیب، گل تساوی را مقابل گالاتاسرای دریافت کرد و به یک امتیاز رسید.

به گزارش سلام نو، در ادامه مسابقات هفته سیزدهم سوپر لیگ ترکیه، تیم ترابزون اسپور که همانند چهار بازی گذشته‌اش سید مجید حسینی را در ترکیب داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در ورزشگاه مدیکال پارک دیدار حساسی مقابل گالاتاسرای رده هشتمی برگزار کرد.

ترابزون اسپور که به دنبال برتری خانگی بود، در دقیقه ۵۰ روی ارسال دقیق سوسا از روی ضربه ایستگاهی سمت چپ زمین و ضربه سر محکم الکساندر سورلوس به گل رسید ولی در دقیقه ۶۶ سید مجید حسینی به‌عنوان نخستین تعویضی تیمش جای خود را به اکوبان داد که این تغییر به ضرر آنها شد.

بعد از آنکه حسینی از ترکیب ترابزون اسپور خارج شد، قدرت خط دفاعی این تیم کم شده و گالاتاسرای نیز حملات بیشتری خلق کرد و موفق شد در دقیقه ۹۰ توسط ناگاتومو ژاپنی به گل برسد تا در نهایت بازی با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کند.

ترابزون اسپور که در دو هفته گذشته به پیروزی رسیده و امشب نیز می‌توانست با کسب برتری خانگی به رده دوم جدول سوپر لیگ ترکیه صعود کند، به تساوی یک بر یک مقابل گالاتاسرای رضایت داد تا ۲۳ امتیازی شود و در جایگاه سوم جدول قرار بگیرد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

احضار مجید حسینی به کمیته انضباطی

سید مجید حسینی بازیکن تیم ترابزون ترکیه پس از حوادث بازی قبلی تیم خود به کمیته انضباط...

علاقمندی پنج باشگاه اروپایی به حسینی!

پنج باشگاه نسبت به جذب مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابزون‌اسپور علاقه‌ مند هستند.

یاران سیدمجید حسینی به دور بعد جام حذفی ترکیه صعود کردند

ترابزون اسپور با بهره‌مندی از مدافع ایرانی خود در ضربات پنالتی دنیزلی اسپور را شکست د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news