اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 26 مرداد 1398
17 دی 1397 17 دی 1397
09:02 09:02

میرزایی: اینکه یک مسئول به طور دائم در بین مردم باشد ولی دردی از مردم دوا نکند، فایده ای ندارد

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید در دوره مسئولیتشان در راستای خدمت به مردم و توسعه کشور گام بردارند.
جلال میرزایی

به گزارش سلام نو، جلال میرزایی با اشاره به ضرورت رفع موانعی که بین مردم و مسئولان فاصله انداخته است، بیان کرد: بودن نرده در بین مردم و مسئولان در نماز جمعه یا برداشتن آنها تغییری در وضعیت مردم ایجاد نمی کند. فاصله مردم با مسئولان با این روش‌ها برداشته نمی‌شود. مسئولان از میان مردم برخاسته‌اند و برای یک دوره مشخص مسئولیتی گرفته و بر اساس این مسئولیت نقشی دارند که باید در چارچوب تعیین شده این نقش را ایفا کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: مسئولان باید در دوره مسئولیتشان در راستای خدمت به مردم و توسعه کشور گام بردارند. از نظر من امروز ما باید به مسائل اصلی توجه کنیم. یک مدیر اگر بخواهد وظیفه‌اش را به درستی انجام دهد باید وقت بیشتری صرف کند و بر روی مسائل فکر کند و به طور طبیعی فاصله‌ای در بین مردم و مسئولان ایجاد خواهد شد. اما این فاصله بین یک مدیر  و مردم اگر منشا خدمت به مردم شود و مشکلات مردم را حل کند، چیز بدی نیست.

نماینده مردم ایلام در مجلس تصریح کرد: اینکه یک مسئول به طور دائم در بین مردم باشد ولی دردی از مردم دوا نکند، فایده ای ندارد. امروز ما سرگرم مسائل سطحی شدیم و به کارهای پوپولیستی روی آوردیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بنده به عنوان نماینده مردم شب و روز در جریان مشکلات مردم هستم و مردم به ما برای شغل، وام و سایر مشکلات مراجعه می کنند. امروز مدیران نیز با انبوهی از مشکلات مواجه هستند. بخش عمده ای از مشکلات ما ساختاری است و میزان کمی از مشکلات ما مدیریتی است.

میرزایی افزود: ما مسائل ساختاری را به مسائل مدیریتی نسبت می دهیم و مسائل مدیرتی را به خارج نسبت می دهیم و مسائل حل نشده باقی می ماند. مادامی که ما به جای حل کردن مسائل اصلی آنها را به حوزه عمومی می‌کشانیم و در حوزه عمومی نیز به مسائل نمایشی روی می‌آوریم مشکلی حل نخواهد شد.

میرزایی در ادامه با اشاره به ضرورت بهره گیری از نظرات متخصصان در حل مسائل کشور گفت: ما در کشور اقتصاددان، اساتید دانشگاه و افراد متخصصی داریم که مشکلات کشور را به خوبی می‌فهمند و برنامه‌هایی ارائه کردند؛ ما به جای این نوع بازی‌ها باید از راهکارها و برنامه‌های این افراد استفاده کنیم.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

خروج علی لاریجانی از جبهه اصولگرایان / همکاری با دولت علت طرد علی لاریجانی از سوی اصولگرایان

طیف‌هایی نظیر جبهه پایداری، جمعیت ایثارگران، جمعیت رهپویان و تشکل‌هایی از این دست که ...

ارز دولتی درجیب عده‌ای خاص

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد مجلس نسبت به رویه دولت در تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به...

شرمندگی جهانگیری جلوی مردم

جهانگیری گفت: ما شرمنده مردم هستیم چرا که در سال‌های اخیر متحمل فشارهای فراوانی شده‌ا...

بازداشت دو مقام دولتی در لرستان به اتهام تخلف اقتصادی

ضابطین قضایی در خرم آباد دو مقام دولتی در استانداری لرستان را با اتهامات اقتصادی بازد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news