اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 23 تیر 1399
11 آذر 1398 11 آذر 1398
18:57 18:57

الگوبرداری منصوریان از استراماچونی جواب داد!

منصوریان الگوبرداری موفقی از استراماچونی انجام داد و با استفاده از سیستم سه دفاع تا اینجا چهار امتیاز از دو بازی گرفته و حالا میخواهد این سیستم را در مقابل پرسپولیس تهران اجرا کند.

به گزارش سلام نو، یکی از حساس ترین بازی‌های هفته سیزدهم در اصفهان و ورزشگاه فولادشهر بین دو تیم ذوب‌آهن و پرسپولیس برگزار می‌شود. جایی که علیرضا منصوریان به دنبال سومین پیروزی پیاپی خانگی است و پرسپولیس به همراه کالدرون می‌خواهد بار دیگر به جمع مدعیان بازگردد.

ذوبی‌ها بعد از ابقای سرمربی خود در دو بازی چهار امتیاز به دست آوردند و هیچ گلی نیز دریافت نکرده‌اند. در این بین منصوریان الگوبرداری موفقی از استراماچونی انجام داد و با استفاده از سیستم سه دفاع تا به اینجا موفق است. وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی و هادی محمدی به طور همزمان در دفاع قرار می‌گیرند. این سیستم برای زمانی است که ذوب‌آهن در حمله است. اما زمانی که تیم مقابل حمله می‌کند دانیال اسماعیلی فر از وینگر راست و مسعود ابراهیم زاده از وینگر چپ به عقب آمده و تبدیل به مدافع می‌شوند تا پنج دفاعه شود.

در این بین، زمان حمله اسماعیلی فر و ابراهیم زاده دو بازیکن سرعتی هستند که به حمله اضافه می‌شوند تا حملات این تیم از کناره ها افزایش پیدا کند. سیستمی که این روزها با تصمیم استراماچونی در استقلال پیاده می‌شود و نمایش بسیار خوبی دارند و حالا علی منصوریان نیز برای رهایی از این مهلکه الگو برداری موفقی را انجام داده است./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

علیرضا منصوریان با چهره‌ای متفاوت+ عکس

 علیرضا منصوریان در زمان بازی خود، موهایی بلند داشت و با آن ظاهر در جام جهانی هم بازی...

منصوریان پیشنهاد هدایت تیم ملی جوانان را رد کرد

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن پیشنهاد فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم جوانان ایران را...

استراماچونی غرامت 1.8 میلیون یورویی از استقلال می‌خواهد

وکلای باشگاه استقلال به وکلای آندره آ استراماچونی سرمربی سابق این تیم پیشنهاد سازش کر...

استراماچونی از استقلال شکایت کرد+ جزئیات

سرمربی ایتالیایی سایق استقلال ادعای غرامتی نجومی بیش از کل قرارداد دو ساله کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news