اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
12 آذر 1398 12 آذر 1398
11:52 11:52

توقف سارق با شلیک 6 تیر!

 رئیس مرکز پشتیبانی عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ، از کشف خودروی سرقتی طی یک عملیات تعقیب و شلیک 6 تیر و دستگیری سارق خبر داد.

پایان تعقیب و گریز سارق حرفه‌ای خودرو با شلیک 6 تیر

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی رئیس مرکز پشتیبانی عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ، از کشف خودروی سرقتی طی عملیات تعقیب و گریز منجبر به تیراندازی و دستگیری سارق خبر داد.

به گزارش سلام نو، سرهنگ کارآگاه گزافی با اعلام این خبر گفت: در ساعت 3:15 دقیقه بامداد مورخه 11/09/98، اکیپی از کارآگاهان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده بزرگراه امام علی (ع) به سمت شمال به یک دستگاه خودروی سواری پراید که در حال حرکت بود مظنون ،که پس از بررسی و استعلام از مرکز فرماندهی پلیس آگاهی مشخص شد خودرو مذکور دارای سابقه سرقت از شهرستان شهریار به تاریخ 05/09/98 بوده است.

کارآگاهان بلافاصله به راننده خودروی پراید دستور توقف داده ولی راننده خودروی مذکور با مشاهد واحد گشت پا بر پدال گاز گذاشته و اقدام به فرار می نماید .با شروع عملیات تعقیب و گریز، واحد گشت با استفاده از علائم هشدار و آژیر مجدداً به راننده خودروی سرقتی دستور ایست داده  که وی بدون هیچ گونه توجهی به فرار خود ادامه می دهد.

خودروی سرقتی با عبور از کوچه ها و خیابانهای فرعی وارد خیابان دماوند به سمت میدان امام حسین (ع) شده که نهایتاً افسر اکیپ به جهت حفظ جان و مال شهروندان و جلوگیری از آسیب رساندن به خودروهای عبوری توسط سارق با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک 3 تیر هوایی می‌نماید.

ولی راننده خودرو مسروقه بی توجه به اخطار پلیس همچنان به فرار خود ادامه داده که افسراکیپ جهت متوقف نمودن خودرو مسروقه  اقدام به شلیک 3 تیر به سمت لاستیک خودروی پراید می نماید که منجر به پنچر شدن لاستیک جلو و عقب خودروی مسروقه شده و پس از مدتی کوتاهی خودرو متوقف و سارق به هویت "فرزین 35 ساله" دستگیر و به منتقل می گردد.

کارآگاهان در بررسی سوابق کیفری وی مشخص شد، سارق دارای سوابق متعدد سرقت خودرو  می باشد. پرونده به همراه متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی و کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان  اداره دوم پلیس آگاهی گرفت./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

قتل عام وحشتناک خانوادگی در بناب

سرهنگ سهراب شفقی، فرمانده انتظامی بناب گفت: قاتلی که در پی اختلافات خانوادگی 4 عضو خا...

اسلحه کشی در دعوای خانوادگی!

سردار "حسن مفخمی شهرستانی" فرمانده انتظامی استان، از دستگیری فردی که به دلیل اختلافات...

تیراندازی با کلت کمری در آبادان

دو فرد مسلح با کلت کمری به سمت خانه یک زن در آبادان تیراندازی کردند.

تصاویر وحشتناک از واژگونی خودرو در تهران

 یک دستگاه خودرو سواری که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه بسیج در حال حرکت بود در خط بی‌...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news