اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
12 آذر 1398 12 آذر 1398
16:46 16:46

قلعه‌نویی نگذاشت از استقلالی‌ها شکایت کنیم!

مدیر رسنه ای تیم فوتبال سپاهان گفت: آقای قلعه نویی گفتند دیگر درباره بازی سپاهان-استقلال از هیچ بازیکن و یا مربی استقلالی شکایتی نشود چون آن بازی دیگر به تاریخ پیوست.

به گزارش سلام نو، مدیررسانه ای سپاهانی ها درباره رویارویی دو تیم بزرگ لیگ برتر گفت: به نظر من نباید به این موضوع فکر کرد که در مرحله یک چهارم نهایی دو تیم بزرگ به هم خوردند. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید همه بازی ها را ببرد.

او درباره داوری دیدار سپاهانی ها برابر استقلال گفت: الان فقط درباره جام حذفی با من صحبت کنید.

مدیررسانه ای سپاهانی ها پس از اصرار خبرنگاران درباره قضاوت دیدار برابر استقلال گفت: نظر من این است که برای قضاوت بازی های سپاهان یا بازی های استقلال اگر قرار بود داوری محروم شود تا الان باید خیلی از داوران محروم می شدند ولی پروپگاندای رسانه ای در شهرستان ها زوری ندارند اما پروپگاندای رسانه های تهران باعث می شود تا کمیته داوران سریع اقدام کند و واکنشی نشان دهد.

او در پاسخ به این سوال که او صحبت هایی نیز درباره انصاری فرد به زبان آورد گفت: شما احتمالا معنای پروپگاندا را نمی دانید وگرنه من تاکنون حرفی در این باره نزدم. من می گویم به دلیل فضای سنگین رسانه ای استقلال و پرسپولیس، باعث می شود تا کمیته داوران و یا کمیته انضباطی پا به میدان بگذارد و اقدام کند. آنها فقط برای این دو باشگاه تهرانی واکنش می دهند.

قلیچ خانی در این باره ادامه داد: البته این اصلا چیز بدی نیست. من هم زمانی در استقلال پست داشتم و به همین دلیل نمی توان گفت این موضوعی اتفاق بدی است. من می گویم اگر اشتباهاتی درباره تیم هایی مانند نفت مسجدسلیمان و یا شاهین بوشهر و یا هر باشگاه شهرستانی دیگر بیفتد این واکنش ها را از کمیته هایی مانند داوران و یا انضباطی و ... نمی بینیم.

او در پاسخ به این که آیا از دو بازیکن تیم استقلال شکایت خواهند کرد گفت: خیر، آقای قلعه نویی گفتند دیگر درباره آن بازی از هیچ بازیکن و یا مربی استقلالی شکایتی نشود. آن بازی دیگر به تاریخ پیوست./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

توضیحات خلیل‌زاده درباره آخرین وضعیت کرونایی های استقلال

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال اعلاک کرد که تست بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه مثبت ا...

مذاکره استقلالی‌ها با استراماچونی در ایتالیا

مدیران استقلال برای مذاکره مستقیم با استراماچونی به ایتالیا سفر می کنند.

نشست هیئت مدیره استقلال برای معرفی اعضای جدید+ عکس

جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور دو نفر از اعضای جدید هیئت مدیره آغاز شد.

9 بازیکن استقلال دوباره تست کرونا می‌دهند

بازیکنان استقلال زیر نظر افسران سلامت سازمان لیگ تست‌ کرونا می دهند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news