اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 فروردین 1399
12 آذر 1398 12 آذر 1398
17:06 17:06

عضو جبهه پایداری:آمدم تا قدرت انتخاب جریان انقلابی بالا برود!

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان این که نمایندگان مجلس دهم خود را باور نکرده و وکیل‌الدوله شدند، گفت: فعلا در انتخابات ثبت نام کردم تا دست جریان انقلابی برای انتخاب نهایی افراد باز باشد.

ثبت نام کردم تا دست جریان انقلابی باز برای انتخاب نهایی باز باشد

به گزارش سلام نو، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، علی خضریان روز سه‌شنبه اظهار داشت: من از حوزه انتخابیه تهران در انتخابات اسفندماه شرکت خواهم کرد. فعلا در انتخابات ثبت نام کردم تا دست جریان انقلابی برای انتخاب باز باشد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری درباره شفافیت هزینه‌های انتخاباتی‌اش بیان کرد: اگر من وارد صحنه رقابت‌های انتخاباتی شوم حتما هزینه و جزئیات آن را اعلام خواهم کرد ولی اکنون در مرحله ثبت نام هستم و شاید وارد مرحله رقابت نهایی نشوم.

خضریان خاطرنشان کرد:‌ به همراه تعدادی از دوستانم تصمیم گرفتیم برای حضور در انتخابات شرکت کنیم تا دست نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخاب افراد نهایی باز باشد. ولی دعا کنید تا این بار از روی دوش ما برداشته شود.

وی تصریح کرد: بزرگترین عیب مجلس فعلی آن است که آنها از روز اول خودشان را باور نکردند به طوری که از روز اول گاه دستور فرد دیگری وارد صحنه شدند و بعد از آن افراد دیگری بر آنها تعیین تکلیف کردند تا اینکه به مرحله وکیل الدوله‌ای تنزل پیدا کردند و از این مرحله به بعد هم نتوانستند خود را در راس امور نگه دارند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری یادآور شد: نمایندگان مجلس دهم نتوانستند خود را در مرحله تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی قرار دهند و باور به اینکه مجلس در راس امور است، در بین نمایندگان مجلس وجود نداشت./ ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

کدخدایی: معترضین نتیجه انتخابات را پذیرفتند!

کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان اظهار کرد: در حوزه انتخابیه زاهدان نتایج حاصله از بازرسی ...

تایید صحت انتخابات مجلس در ۵۰ حوزه انتخابیه دیگر

کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد صحت انتخابات در ۵۰ حوزه انتخابیه دیگر مجلس شورا...

دلیل اصلی کاهش مشارکت مردم در انتخابات افشا شد!

حجت‌الاسلام شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نحوه عملکرد دولت در برآورده کر...

نماینده منتخب تهران دوتابعیتی بودن خود را تکذیب کرد

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم به شائبه ها در مورد دوتابعیتی بودنش واکنش نشان داد و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news