اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
12 آذر 1398 12 آذر 1398
20:37 20:37

خواهر رونالدو به فن دایک حمله کرد/ در حد کریس نیستی!

خواهر کریستیانو پاسخ تندی به مصاحبه دیشب ویرژیل فن دایک داد و خطاب به وی گفت: جایی که دیشب در آن قرار داشتی، کریستیانو رونالدو هزار بار آنجا رفته و آمده است.

به گزارش سلام نو، فن دایک دیشب و در خلال برگزاری مراسم توپ طلای فرانس فوتبیال، رونالدو را از صف رقبای خود برای دریافت این جایزه خارج دانست و البته بعد از واکنش های فراوان مدعی شد در آن لحظه شوخی کرده است. اما این مصاحبه به مذاق خواهر رونالدو خوش نیامده و او بیانیه ای به تندی خطاب به مدافع هلندی لیورپول منتشر کرده است.

کاتیا در صفحه خود نوشت: "ویرژیل عزیز، جایی که تو دیشب در آن قرار داشتی، کریستیانو رونالدو هزار بار آنجا رفته و آمده است. کریستیانو رونالدو سه عنوان قهرمانی در کشوری که سالها در آن بازی می کنی و هنوز موفق به فتح لیگ برتر نشده ای کسب کرده است.

کریستیانو وقتی خیلی از تو جوان تر بود، بهترین بازیکن و بهترین گلزن کشوری شد که تو حالا آنجا بازی می کنی. ویرژیل عزیز، کریستیانو رونالدو در ادامه راهی تیم دیگری شده و بزرگترین بازیکن تاریخ یک باشگاه بزرگ به نام رئال مادرید شد. همچنین این باشگاه با کریستیانو در فینال لیگ قهرمانان اروپا شما را شکست داد.

رونالدو پنج تا از این توپ طلاها داشته و نشان فتح لیگ ملت های اروپا را نیز با غلبه بر هلند شما روی سینه خود دارد. آیا این دشوار بود؟ متاسفم. ویرژیل عزیز، رونالدو در یکی از بدترین سال های دوران حرفه ای خود موفق شد جام های بیشتری نسبت به تو کسب کند، زیبا نیست؟

حالا تو فعلا جام های ارزشمند را بالای سر ببر و بعدا با هم صحبت خواهیم کرد. وقتی جام های زیادی و مهمی فتح کردی، می توانی با رونالدو سر یک میز حضور پیدا کنی. کریستیانو، تو برای من بهترین بازیکن دنیا هستی و خواهی ماند."/ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

جایزه ویژه رونالدو در شبی که مسی توپ طلا برد

 جایزه بهترین فوتبالیست سال ایتالیا دیشب در حالی به رونالدو رسید که لیونل مسی، رقیب ا...

دیدار سرنوشت ساز رونالدو و سرمربی یووه

رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس و سرمربی این تیم ملاقاتی برای از بین بردن اختلافات انجا...

کریستیانو رونالدو روز به روز به رکورد دایی نزدیک می شود

علی دایی رکورد 109 گل زده ملی را امکان دارد به رونالدو واگذار کند. رونالدو در مسابقات...

رونالدو صد گله می‌شود؟

ستاره تیم ملی پرتغال که به شکستن رکورد علی دایی نزدیک شده در آستانه صد گله شدن است. س...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news