اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
13 آذر 1398 13 آذر 1398
09:10 09:10

اطلاعیه مهم ایران خودرو درباره تنها روش ثبت‌نام خرید محصولات

پایگاه اطلاع‌رسانی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که خرید محصولات ایران‌خودرو تنها از طریق ثبت نام در سایت esale.ikco.ir امکان پذیر است.

اطلاعیه مهم ایران خودرو درباره ثبت‌نام خودرو

پایگاه اطلاع‌رسانی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: ثبت‌نام برای خرید محصولات ایران‌خودرو صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir صورت می‌گیرد.

به گزارش سلام نو به نقل از ایکوپرس، در این اطلاعیه ضمن تشریح مراحل ثبت‌نام در طرح های فروش محصولات ایران خودرو تصریح شده: پس از انجام فرآیند ثبت نام در وب سایت مذکور پیامکی حاوی ردیف قرارداد ۸ رقمی از سامانه پیامکی ایران خودرو (شماره ۹۸۳۰۰۰۹۶۴۴۰) به شماره همراه مشتری که به عنوان شماره تماس در وب‌سایت فروش ثبت کرده ارسال می‌شود. این پیامک به منزله اعتبار قرارداد خرید از ایران خودرو است.
در ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو تمامی مبالغ تنها به حساب شرکت ایران خودرو واریز خواهد شد.

ایران خودرو


پس از انجام ثبت‌نام و انتخاب نمایندگی مجاز ایران خودرو، مشتری ملزم است تا برای تکمیل پرونده با در دست داشتن مدارک شناسایی لازم به نمایندگی مربوطه مراجعه کند.
این اطلاعیه تصریح کرده: با توجه به سوءاستفاده‌های گزارش شده از سوی برخی افراد سودجو که عمدتا از طریق ایجاد فرم‌های متفرقه، جعل مهر و ... صورت پذیرفته، هرگونه قرارداد که در خارج از رویه ذکر شده (در فرم‌های متفرقه حتی با سربرگ نمایندگی و ممهور به مهر نمایندگی) ایجاد شود فاقد اعتبار بوده و ایران خودرو در این رابطه هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
همچنین هرگونه پیشنهاد واریز وجه به حساب شخصی از طرق مختلف (دستگاه کارت‌خوان، کارت به کارت، واریز وجه بانکی و ...) با هر قصد و نیت از قبیل ثبت نام محصولات ایران خودرو، تکمیل وجوه قرارداد و ... مورد تایید شرکت ایران خودرو نیست./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

شروط پرداخت یارانه معیشتی +جزییات

وضعیت تملک خودرو، حکم شغلی، بیمه بازنشستگی، معاملات ملکی، مسافرت خارجی و برخی از شاخص...

نرخ مالیات خودروها و خانه‌ها اعلام شد

طبق تصویب کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ مالیات از خانه و خودروهای لوکس اخذ می‌شود تا باع...

لیست قیمت روز خودروها در ایران

در جدول زیر می توانید لیست قیمت انواع خودروهای تولید کارخانجات داخلی را مشاده کنید.

خبر خوب بیمه ای

طرح بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم بیمه شخص‌ثالث برای همه وسایل نقلیه تا سه ماه ادامه دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news