اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
13 آذر 1398 13 آذر 1398
09:55 09:55

چشمی به ترابزون می‌رود؟

باشگاه ترکیه ای ترابزون به دنبال قرارداد با روزبه چشمی بازیکن تیم استقلال است.

به گزارش سلام نو رسانه های ترکیه از تلاش های باشگاه ترابزون اسپور برای یک خرید دیگر از باشگاه استقلال و فوتبال ایران خبر می دهند. ترابزونی ها که پیش از این تجربه خوبی از خریدهای ایرانی خود از جمله مجید حسینی داشتند این دفعه یکی دیگر از ارکان تدافعی این فصل استقلال را نشانه رفته و قصد دارند روزبه چشمی را جذب کنند.


بنا به ادعای سایت گازتادامگا ترکیه باشگاه محبوب دریای سیاه قصد دارد در پنجره زمستانی دو ۶افبک به جمع نفراتش اضافه کند که یکی از آنها روزبه چشمی ستاره ایرانی حاضر در استقلال تهران نام دارد،بازیکنی که قابلیت حضور در دو پست دفاع و هافبک را دارد و آیتور آرامان سرمربی بوردو- ماوی ها او را گزینه مناسبی برای تقوبت تیمش می داند.


ترابزون اسپور که برای شروع کار با بحران آسیب دیدگی ستاره های خود روبرو شد حالا در صدد تقویت تیم است تا در نیم فصل دوم همچنان توان رقابت برای قهرمانی را داشته باشد. از همین رو یکی از اولویت های آنها خرید ستاره این روزهای استقلال است،بازیکنی که استراماچونی با تلاش فراروا او را بازگرداند تا تغییرات تاکتیکی مدنظرش را پیاده کند.روزبه که پیش از این در رادار باشاک شهیر ترکیه قرار داشت حالا به هدف اصلی ترابزون تبدیل شده است تا با توجه به اتمام قرارداد یکساله اش با استقلال در پایان فصل زودتر از موعد سر از ترکیه و سواحل دریای سیاه در بیاورد.


بنا به ادعای این سایت ترکیه ای ترابزونی ها با علم به این که خرید چشمی چندان هزینه بالایی ندارد در صدد رساندن این بازیکن به رویای بازی در خارج و اروپا هستند از همین رو امیدوارانه در تلاش برای نهایی کردن این انتقال در زمستان پیش رو هستند به خصوص که هر لحظه تمکان ترانسفر حسینی با رقمی نجومی نیز وجود دارد و چشمی می تواند جایگزین مناسبی برای یتاره ملی پوش ایرانی در ترابزون اسپور باشد.


حضو در اروپا برای روزبه یک رویا محسوب می شود مانند بسیاری از فوتبالیست هایی که در ایران بازی می کنند ، چشمی که آرزوی اجرای درخشش در اروپا را دارد ، مشتاقانه منتظر ترابزون اسپور است چون این احتمال وجود دارد به همراه رفیق سابق خود مجید حسینی در ژانویه دوباره زوج رویایی تشکیل و با هم بازی کنند . اگر انتقال انجام شود چشمی بعد از حسینی و امیری سومین بازیکن فوتبال ایران خواهد بود که برای بوردو- ماوی ها بازی می کند.

روزبه چشمی کیست؟


روزبه چشمی در 24 ژوئن سال 1993 در تهران ، پایتخت ایران متولد شد. از آنجا ، او در ابتدا برای تیم ملی U19 ایران بازی کرد. وقتی برگشت به پرسپولیس برای بازی در U21 پیوست. سپس برای دو سه فصل به صبای قم پیوست. او در فصل 2015-2016 به استقلال منتقل شد. در 16 بازی برای تیم ملی ایران بازی کرد و 1 گل به ثمر رساند. چشمی که 1.92 متر قد دارد ، می تواند در دو پست بازی کند. او با تیم تهرانی 92 بازی انجام داد و 4 بار موفق به گلزنی شد و 2 پاس گل هم داد. او به دلیل داشتن جسمی قوی و تسلط بر توپ های هوایی شناخته شده است.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

آمادگی استقلال کرونازده برای بازی با تراکتور!

بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران برخلاف تصور برای بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر آم...

انعکاس خبر کرونایی شدن بازیکنان استقلال در رسانه‌های عربی

 رسانه‌های عربی  خبر ابتلای چند بازیکن و کادر فنی استقلال را به ویروس کرونا انعکاس دا...

اوضاع ۳ بازیکن دیگر استقلال نامساعد شد

۳ بازیکن دیگر استقلال به دلیل اینکه شرایط جسمی بسیار بدی دارند مشکوک به ویروس کرونا ه...

استقلالی‌ها با خوردن فلافل کثیف اهواز کرونا گرفتند!

سعید آذری مدیرعامل فولاد گفت: بازیکنان استقلال پیش از بازی با فولاد  در یکی از کثیف ت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news