اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 بهمن 1398
14 آذر 1398 14 آذر 1398
23:36 23:36

سوله5000 متری شهرقدس آتش گرفت+ فیلم و عکس

سخنگوی آتش‌ نشانی تهران از آتش‌ سوزی گسترده در یک سوله پنج هزار متری در شهر قدس خبر داد.


 

به گزارش سلام نو، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در یک سوله در شهر قدس، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 8:58 صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در جاده قدیم کرج، بعد از پل کفش ملی، جاده اندیشه به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب، خودروهای حامل تجهیزات تنفسی و کف به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل آتش‌سوزی خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود، گفت: در محل حادثه آتش‌نشانان شهر قدس نیز حضور داشته و مشغول عملیات بودند.

وی تصریح کرد: محل حادثه ساختمان سه طبقه بزرگ به وسعت هر طبقه حدود 5 هزار بود که قصد داشتند آن را به سردخانه صنعتی تبدیل کنند.

ملکی ادامه داد: داخل تمام طبقات موادغذایی مخصوصاً انواع روغنهای غذایی، کره و ظروف بسته‌بندی نگهداری می‌شد و کاملاً شعله‌ور بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به متصاعد شدن دود و حرارت به بیرون از ساختمان، خاطرنشان کرد: شدت حرارت به قدری بالا بود که بخشی از  دیوارها و سقفها ترک خورده، دِفُرمه شده و احتمال تخریب ساختمان وجود داشت.

وی افزود: آتش‌نشانان با استفاده از آب و تزریق کف عملیات خود را آغاز کردند، اکنون آتش خاموش شده و از سرایت بیشتر آن به اطراف جلوگیری به عمل آمده است.

ملکی با اشاره به دودگرفتگی جزئی چند آتش‌نشان در این حادثه، متذکر شد: نیروها مشغول ایمن‌سازی و تخلیه دود هستند و تا ساعتی دیگر عملیات به پایان می‌رسد./ رکنا

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی ,

اخبار مرتبط

icon news

آتش سوزی در پاساژ رز مال / خبرنگاران کتک خوردند! + فیلم

برخلاف ادعای برخی خبرگزاری ها مبنی بر اطفای حریق، آتش سوزی این مجتمع همچنان ادامه دار...

آتش‌سوزی عمدی در یک ساختمان 7 قربانی گرفت +فیلم

در آتش‌سوزی که در یک ساختمان مسکونی در شهر تایانان در جنوب تایوان رخ داد، هفت نفر کشت...

مهارت فوق العاده آتش نشانان در مهار آتش پمپ بنزین +فیلم

ماموران آتش نشانی در عرض ۳ دقیقه توانستند آتش را در پمپ بنزین خاموش کنند.

جهنم در کالیفرنیا! + فیلم

ایالت کالیفرنیای آمریکا گرفتار آتش سوزی مهیبی شده است و امدادرسانی به اهالی این منطقه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news