اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
15 آذر 1398 15 آذر 1398
18:33 18:33

تمجید پپ از یونایتد: آن‌ها خطرناکند

سیتی و یونایتد فردا در حالی به مصاف هم می‌روند که هر دو تیم از بازی برد می‌خواهند. بسیاری شانس اول برد در دربی را به سیتی می دهند ولی آبی پوشان می‌دانند یونایتد با تمام ضعف‌ها هنوز رقیب خطرناکی است.

به گزارش سلام نو، فردا در ورزشگاه اتحاد تیم های منچسترسیتی و منچستریونایتد به مصاف هم خواهند رفت. دربی بزرگ شهر منچستر که در سال های اخیر جذابتر از گذشته نیز شده است.

یونایتد در هفته های اخیر توانسته رشد قابل توجهی داشته باشد و به رتبه ششم جدول برسد. سیتی اما پس از شکست برابر لیورپول و تساوی در زمین نیوکاسل، حالا فاصله ای 11 امتیازی با تیم صدرنشین لیورپول دارد و شانسش برای تکرار قهرمانی چندان زیاد نیست.

بسیاری شانس اول برد در دربی را به سیتی می دهند ولی گواردیولا یونایتد را رقیبی خطرناکتر از تصورات می داند.

او در نشست خبری به خبرنگاران گفت: « یونایتد تاریخی بزرگ دارد و کیفیت بازیکنان این تیم بالاست ولی ما باید سعی کنیم این تیم را شکست دهیم. یونایتد جلوی دروازه به طرزی باورنکردنی سریع است و روی ضربات ایستگاهی و کرنر ها به واسطه حضور مگوایر که بلندقامت و تنومند است، می تواند بسیار خطرساز باشد. این دو نقطه قوت یونایتد است و باید بسیار مراقب باشیم؛ با این حال حس خوبی دارم.

این یک بازی بسیار مهم برابر رقیبی با تاریخچه بزرگ است. مهمترین بازی فصل برای هواداران سیتی. ما برابر تیمی خوب بازی داریم و باید تلاش کنیم نمایش خوب مان در بازی قبلی برابر برنلی(برتری 1-4) تکرار شود. رقیب ما منچستریونایتد است و برای این تیم، تاریخش و همه افتخاراتی که در انگلیس و اروپا و فوتبال دنیا دارد، احترام قائل هستیم.»

عملکرد سولسشر در یونایتد :« او کارش را به خوبی انجام داده اما من در یونایتد نیستم و نمی توانم به درستی قضاوت کنم. برای من قضاوت عملکرد همکارانم دشوار است چرا که از نزدیک نظاره گر کارهای شان نیستم. با این حال معتقدم که سولسشر یک انسان استثنایی است. چیز بیشتری نمی توانم بگویم.»

اخبار مرتبط

icon news

دیبالا: آماده رفتن به منچستر یونایتد بودم

پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی یوونتوس بالاخره فاش کرد که در فصل نقل و انتقالات به دره...

داربی تنفر، دشمنی و انتقام/ داربی انگلیس با چاشنی رکوردشکنی

دو تیم فوتبال لیورپول و منچستر امشب داربی انگلیس را در آنفیلد برگزار می‌کنند؛ دیداری ...

دردسر راشفورد در منچستر +عکس

مصدومیت مارکوس راشفورد مهاجم منچستریونایتد مقابل وولوز باعث نگرانی مسئولان تیمش شده ا...

آنچلوتی مغلوب گواردیولا شد

در تقابل دو سرمربی پرافتخار فوتبال اروپا، این تیم پپ گواردیولا بود که با دبل گابریل ژ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news