اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
15 آذر 1398 15 آذر 1398
21:11 21:11

آرتتا از سیتی جدا می‌شود؟

۱۸ ماه پیش میکل آرتتا گزینه اول مربی‌گری آرسنال بود و حالا بعد از رفت امری دوباره شانس این انتخاب را دارد ولی گوآردیولا تاکید کرده که می‌خواهد مربی خود را در سیتی حفظ کند.

به گزارش سلام نو، حدود ۱۸ ماه پیش میکل آرتتا یکی از گزینه های آرسنال برای هدایت این تیم بود؛ اتفاقی که در نهایت رخ نداد و اونای امری به عنوان سرمربی توپچی ها معرفی شد. حالا و بعد از اخراج اونای امری، یک بار دیگر نام آرتتا حول نیمکت آرسنال شنیده می‌شود. همچنین گفته می شود که آرتتا یکی از گزینه‌های اصلی اورتون نیز به حساب می‌آید؛ آبی های مرسی ساید بعد از شکست سنگین مقابل لیورپول سرمربی خود را اخراج کردند و حالا به دنبال یک جانشین برای او هستند.

با این وجود پپ گواردیولا هرگونه شایعات پیرامون جدایی میکل آرتتا از منچسترسیتی را رد کرده است. او در این باره گفت: " هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است. آیا با او درباره آینده اش صحبت کرده ام؟ نه! آیا می خواهم که او بماند؟ بله!"

گواردیولا در ادامه گفت: " من آخرین بار گفتم که دوست دارم او در جمع ما باقی بماند اما نمی دانم که در پایان فصل اتفاقی رخ خواهد داد. با این وجود مطمئن هستم که آرتتا تا پایان این فصل در منچسترسیتی خواهد ماند. من هیچ کسی را مجبور به انجام کاری نمی‌کنم چرا که ما انسان هستیم و هر کسی آرزوها و رویاهایی دارد. آرتتا در حال حاضر به دنبال یک موقعیت مناسب برای سرمربیگری است. از نظر من او انسانی حرفه ای و فوق العاده است. "

گواردیولا در پایان پیرامون احتمال سرمربیگری آرتتا در منچستر سیتی بعد از جدایی خودش از این تیم نیز گفت: " او قادر به انجام این کار خواهد بود اما این موضوع به باشگاه و تصمیماتی که اتخاذ می‌کند، مربوط می‌شود. امیدوارم که او امسال، سال بعد و تا هر زمان که ممکن است در این باشگاه باقی بماند. این آرزوی من است اما میکل زندگی خودش را دارد و من در این باره تصمیم‌گیرنده نیستم."

اخبار مرتبط

icon news

ستاره آرسنال قصد خودکشی داشت

پل مرسون که فوتبال را از پایه های آرسنال شروع کرد و به تیم بزرگسالان توپچی‌ها رسید و ...

اعتراف سرمربی یونایتد بعد از باخت مقابل آرسنال!

 سولسشر، سرمربی یونایتد اظهار کرد بازی آرسنال در این بازی کیفیت بیشتری از منچستریونای...

آرتتا اولین پیروزی آرسنال را جشن گرفت

با دو گل په په و سوکراتیس آرسنال موفق شد منچستریونایتد را مغلوب کند

آنچلوتی مغلوب گواردیولا شد

در تقابل دو سرمربی پرافتخار فوتبال اروپا، این تیم پپ گواردیولا بود که با دبل گابریل ژ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news