اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 04 بهمن 1398
16 آذر 1398 16 آذر 1398
13:37 13:37

کدام چهره‌های سیاسی امروز ثبت نام کردند؟ /گزارشی از روز آخر ثبت نام انتخابات مجلس

همزمان با آخرین روز از مهلت ثبت نام برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نمایندگان ادوار مجلس با حضور در وزارت کشور یا فرمانداری تهران نامشان را در لیست نامزدها ثبت کردند.

ردپای معجزه هزاره سوم در انتخابات مجلس/روحانیِ اصلاح‌طلب هم آمد/آقای قاضی در فکر بازگشت به پارلمان/کوچک زاده آفتابی شد /حواشی روز آخر ثبت نام

به گزارش سلام نو، در آخرین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم پنج عضو فراکسیون امید نامشان را در لیست کاندیداها به ثبت رساندند.

فاطمه ذوالقدر، سهیلا جلودارزاده،‌ فریده اولاد قباد،‌ طیبه سیاوشی و فاطمه سعیدی از اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری تهران، کاندیدای حضور در انتخابات شدند.

برادر خالق معجزه هزاره سوم آمد

کارشناس مسائل تاریخ اسلام و عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع)، برادر فاطمه رجبی(همسر غلامحسین الهام)، برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در فرمانداری تهران حضور یافت. فاطمه رجبی کسی استکه کتاب معجزه هزاره سوم در ستایش محمود احمدی نژاد را نوشته است.

نمایندگان ادوار به صف شدند

سید محمد حسین محمدی ،حسن تامینی، پیمان فروزش و جلال جلالی زاده از نمایندگان ادوار مجلس نیز امروز برای ثبت نام به ستاد انتخابات کشور مراجعه کردند.

مجید امیدی شهرکی، مدیرعامل ایرنا در دوران دولت احمدی‌نژاد نیز ستاد انتخابات کشور آمد تا برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کند.

یک قاضی دیگر کاندیدا شد/روحانی اصلاح طلب هم آمد

موسی غضنفرآبادی، رئیس فعلی دادگاه‌های انقلاب تهران و نماینده مردم بم در دوره هفتم، هشتم و نهم با حضور در وزارت کشور برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

همچنین بنا به گزارش مهر محمدزارع فومنی، دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات با حضور در ساختمان فاطمی، برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری مجلس از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

سید حسین موسوی تبریزی نماینده اصلاح طلب دور اول مجلس به ستاد انتخابات کشور آمد تا مجددا از حوزه انتخابیه تهران داوطلب ورود به مجلس یازدهم شود.

مهدی کوچک‌زاده نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی به ستاد انتخابات کشور آمد و برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

معمای احمدی‌نژادی‌ها در انتخابات مجلس یازدهم

شنیده‌های برخی رسانه ها حاکی از آن است که یاران سابق احمدی‌نژاد لیست جداگانه‌ای از ائ...

استقبال زمستانی مردم از انتخابات مجلس یازدهم!

در حالی که تنها یک ماه دیگر تا انتخابات مجلس باقی است دلسردی و بی‌تفاوتی نسبت به انتخ...

در جلسه شورای‌عالی اصلاح‌طلبان درباره انتخابات چه گذشت؟

با حضور دبیران کل احزاب اصلاح طلب امروز جلسه شورای‌عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح‌طلبان د...

جامعه روحانیت به اصولگرایان هشدار داد/ تفرقه افکنی نکنید

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از اصولگرایان درخواست کرد که به شایعات و اختلافات در بدنه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news