اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 بهمن 1398
17 آذر 1398 17 آذر 1398
11:05 11:05

جریمه نقدی در انتظار تیم‌ها

سرمربی تیم امید تاکید کرد بازیکنان باید در اردوی تیم امید در قطر حضور یابند، به این دلیل که این اردو آخرین اردوی آماده سازی تیم امید خواهد بود.

به گزارش سلام نو، تیم امید در روزهای آتی آخرین اردوی آماده سازی خود را برای حضور شایسته در بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو در قطر برگزار خواهد کرد.

برخی تیم ها از هم اکنون به فدراسیون فوتبال اعلام کرده اند از آنجایی که در روزهای آتی بازی های لیگ برتر و هم چنین جام حذفی در جریان خواهد بود بازیکنان خود را برای اردوی قطر آزاد نخواهند کرد، اما به هنگام اعزام تیم به تایلند محل برگزاری بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو اجازه خواهند داد که بازیکنان تیم امید را همراهی کنند. این موضوع ناراحتی حمید استیلی را به همراه داشته است. سرمربی تیم امید به لزوم حضور بازیکنان در اردوی تیم امید در قطر تاکید دارد، به این دلیل که این اردو آخرین اردوی آماده سازی تیم امید خواهد بود. به خصوص که حمید استیلی به این نتیجه رسیده برخی از بازیکنان هنوز مشکل آمادگی جسمانی دارند و باید در قطر از نظر بدنی به روی آنها کار شود.

اما این بار فدراسیون فوتبال برای کمک به تیم امید بر آن است قانون را اجراء کند. در صورتی که در اردوی پیش رو باشگاهی به تیم امید بازیکن ندهد بلافاصله ماده 83 آیین نامه انضباطی در مورد آن باشگاه اجراء خواهد شد. سه جلسه محرومیت برای بازیکن و 20 میلیون تومان جریمه نقدی برای باشگاه جریمه ای است که برای بازیکن و باشگاه در آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال پیش بینی شده است. به تازگی فدراسیون فوتبال امارات هم محرومیت مشابهی را برای بازیکنانی که در اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان این کشور برای بازی دوستانه با مالزی غیبت کرده بودند در نظر گرفت. البته جریمه نقدی در نظر گرفته برای باشگاه 50 هزار درهم بود. در نهایت تیم ملی جوانان این کشور در بازی های مقدماتی جام ملت ها در تهران حذف شد و شانس حضور در بازی های جام ملت ها و صعود به جام جهانی را از دست داد.

تیم امید در بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو در تایلند با تیم های کره جنوبی، ازبکستان و چین همگروه است.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

فدراسیون فوتبال تضمین می‌خواهد/ آیا شرط AFC به نفع ایران است؟

حضور نماینده بحرین در مرحله پلی‌‌آف و روبرویی آن با نماینده ایران، این فکر را در سر م...

از شرایط زندگیم در استرالیا راضی هستم/ غیبت ایران از جذابیت لیگ قهرمانان می‌کاهد

داور باسابقه و بین المللی ایرانی معتقد است انصرف تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان می‌تو...

بررسی گرفتن حق میزبانی از ایران در آسیا/ تاج می‌دانست و کاری نکرد؟

هرگونه تصمیمی در قبال نامه AFC به ایران مبنی بر گرفتن حق میزبانی در مسابقات لیگ قهرما...

ممنوعیت میزبانی ایرانی‌ها چه واکنشی از سوی فدراسیون خواهد داشت؟ / وقت ایستاده مردن است!

جلسه فوری وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با حضور نمایندگان مبنی بر تصمیم جدید AFC در خص...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news