اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 03 بهمن 1398
17 آذر 1398 17 آذر 1398
12:10 12:10

خیابانی نسبتی با ویلموتس دارد؟

جواد خیابانی گزارشگر فوتبال تلویزیون که امروز روی آنتن سراسری بود توضیح داد که چرا از مارک ویلموتس انتقاد نمی کند.

به گزارش سلام نو، برنامه سلام صبح بخیر امروز یک میهمان ویژه به نام جواد خیابانی داشت. مجری و گزارشگر باسابقه فوتبال در این برنامه با این پرسش روبرو شد که چرا در گزارش هایش از کی روش انتقاد کرده اما از ویلموتس انتقاد نمی کند؟ خیابانی در این رابطه گفت:" همه قابل انتقاد هستند، ویلموتس و خود من هم قابل انتقاد هستیم."


او افزود:" من در بازی ایران و عراق از ویلموتس هم انتقاد کردم ضمن اینکه نباید فراموش کرد که این مربی زمان کافی را هنوز در اختیار نداشته است."


او در پاسخ به سوال مجری که چرا از سرمربی پرتغالی انتقاد کرده است گفت:" من به کی روش احترام می گذارم و ما هم جز انتقاد به مسائل فنی و کاری چیز بدی درباره او نگفتیم. الان هم به ویلموتس احترام می گذاریم. این اتفاق در همه جای دنیا می افتد، در آلمان مربی بایرن مونیخ رفت و یکی دیگر آمد یا در تاتنهام که مورینیو به جای پوچتینو آمد. در زمان کی روش وضع اقتصادی کشور بهتر بود و او توانست بیشتر و بهتر کار کند چون هم از نظر مالی و هم امکانات همانطور که گفتم شرایط بهتر از امروز بود."


خیابانی همچنین گفت:" اگر قرار باشد سه میلیون یورو بدهیم که به بحرین ببازیم و کامبوج و هنگ کنگ را ببریم قطعا اتفاق خوبی نیست. توانایی فوتبال ما آنقدر بالا هست که تیم های لیگ برتری‌مان بتوانند مقابل برخی حریفان آسیایی برنده شوند. تیم ما آنقدر قدرتمند هست که نگران باختن به عراق و بحرین نباشد."


گزارشگر بازی ایران و عراق در ادامه گفت:" ما می توانستیم برابر عراق و بحرین بازنده‌ی بازی نباشیم، برابر بحرین اگر محبی آن فرصت را به سردار پاس داده بود شاید شرایط الان متفاوت بود. یا چه کسی فکر می کرد آن ضربه سر وارد دروازه ما شود. چه کسی فکر می کرد منچستر سیتی با پپ گواردیولا 14-15 امتیاز عقب تر از لیورپول باشد؟"

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

خیابانی بازی پرسپولیس را گزارش می‌کند

 دیدار معوقه پرسپولیس - نساجی در هفته یازدهم لیگ برتر با گزارش جواد خیابانی پخش خواهد...

سلطانی‌فر درباره مربیان خارجی فوتبال به لاریجانی چه گفت؟

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان درباره مشکلات به وجود آمده در رابطه با مربیان خارجی به ر...

ایران از ویلموتس شکایت می‌کند!

فسخ نهایی قرارداد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس بلژیکی دردسرساز شده و این موضوع بخا...

توجیه قرارداد مارک ویلموتس با صدور یک بیانیه!!

فدراسیون فوتبال کشورمان با صدور بیانیه ای 7 بندی منتقدان را دعوت به عذرخواهی و خود را...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news