اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
17 آذر 1398 17 آذر 1398
16:22 16:22

دعوای بازیکنان پرسپولیس به کمیته انضباطی کشیده شد

دو بازیکن پرسپولیس که قبل از بازی با ذوب آهن با هم درگیر شده بودند و کالدرون هم آنان را تنبیه کرده بود، با حضور در کمیته انضباطی باشگاه اعلام کردند که دلخوری آنها از هم 30 ثانیه بیشتر نبوده است و اکنون با هم مشکلی ندارند.

به گزارش سلام نو، دقایقی پیش دو بازیکن پرسپولیس که پیش از دیدار برابر ذوب آهن و در یکی از تمرینات این تیم با یکدیگر درگیر شده بودند، در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حضور یافتند و توضیحاتی ارائه دادند.

اما اتفاق خوب برای سرخ پوشان پس از این جلسه و در اظهارنظر دو بازیکن مورد نظر روی داد. سیامک نعمتی پس از این جلسه گفت: اصلا مشکلی در میان نبود و همان موقع موضوع به پایان رسید. عالیشاه یکی از صمیمی ترین رفقای من است، چه دلیلی دارد با او آشتی نکنم؟ این اتفاق یک موضوع درونی و خانوادگی بود که به پایان رسید.

امید عالیشاه هم که سوی دیگر درگیری مورد نظر بود، پس از جلسه گفت: الان که پنج روز از آن اتفاق گذشته است اما همان روز و 30 ثانیه بعد از آن بحث، کار تمام شده بود. امروز هم اینجا آمدیم تا درباره موضوعی کاملا درون باشگاهی صحبت کنیم. به هر حال من و سیامک و در کل ما بازیکنان پرسپولیس با یکدیگر رفاقت داریم و هیچوقت آن را بر هم نمی زنیم. ضمن اینکه همبستگی ما در نهایت موفقیت پرسپولیس را به دنبال خواهد داشت./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

استوکس کی وارد تهران می شود؟

مهاجم ایرلندی جدید باشگاه پرسپولیس فردا شب وارد تهران می‌شود.

استوکس رسما پرسپولیسی شد

بازیکن سابق تیم فوتبال تراکتور، با عقد قراردادی رسمی به پرسپولیس پیوست.

فداکاری علی بیرو برای پرسپولیس!

انصاریفرد مدیرعامل پرسپولیس به پرسپولیسی‌ها خبر خوش ماندن علیرضا بیرانوند را اعلام کر...

پرسپولیس با یحیی تغییر سبک می‌دهد؟

پرسپولیس سرمربی خود را عوض کرد و حالا نیم فصل دوم را یحیی گل‌محمدی به میدان می‌رود. س...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news