اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 02 اسفند 1398
17 آذر 1398 17 آذر 1398
18:46 18:46

واکنش تند مرعشی به بیانیه میرحسین

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی معتقد است که اگر بیانیه موسوی به اعتراضات بنزین با هدف گذر از نظام بوده باشد بسیار خطرناک است چراکه همه راه‌های دیگر ایران را وارد سیاهچاله می‌کند.

واکنش حسین مرعشی به بیانیه میرحسین موسوی درباره اعتراضات بنزینی اخیر

به گزارش سلام نو، حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره بیانیه اخیر میرحسین موسوی پس از اعتراضات به افزایش قیمت بنزین گفت: آقای موسوی در بیانیه‌شان سه مطلب بود؛ یک نکته این بود که بالاخره ایشان یک مرزبندی با سلطنت طلب‌ها کرد که این به نظر من جدید بود که کسی تا به حال با این صراحت این مرزبندی را نکرده بود. نکته دومش که از نظر من دقیق نبود و آن مقایسه این حوادث با حادثه ۱۷ شهریور میدان ژاله بود. سومین نکته‌ای که از آن برداشت می‌شود این است که آقای موسوی از نظر خودش خواسته این اعتراضی را که حالا در جامعه ایران اتفاق افتاده است را مدیریتش را از خارج به داخل منتقل کند، ممکن است که این واقعی بوده باشد، ولی من این را واقعی نمی‌دانم. چون اعتراضاتی که اتفاق افتاد از جنس سیاسی نبود و به سیاسیون ملی هم اعتنایی نخواهد داشت.

مرعشی: مجلس باید ملی باشد نه انقلابی/ لاریجانی حتما کاندیدا شود

او در پاسخ به این سوال که آیا این بیانیه به معنای گذر از نظام است، افزود: اگر این طور باشد خیلی خطرناک است، هیچ راهی جز متعادل شدن موازین جمهوری اسلامی در عرصه سیاست داخلی و خارجی و پایداری جمهوری اسلامی نیست، همه راه‌های دیگر به سیاه چاله منتهی می‌شود، ما فقط و فقط یک راه داریم و آن هم جمهوری اسلامی تعدیل شده‌ای که مردم ایران بتوانند به عنوان نظام واقعی که خودشان در استقرارش نقش داشتند آن را یکبار دیگر باورش کنند و بپذیرند./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

قالیباف شاید اصلا تایید صلاحیت نشود!

حسین مرعشی در گفت و گویی اعلام کرد هنوز تکلیف قالیباف برای انتخابات معلوم نیست و باید...

مرعشی: فقط ارزشی ها می توانند در انتخابات نقش آفرینی کنند

سخنگوی حزب کارگزاران ضمن تاکید بر اینکه اکنون فقط نیروهای ارزشی وفادار به نظام می‌توا...

روز قبل حادثه فوت آیت الله هاشمی در استخر چه خبر بود؟ +فیلم

حسین مرعشی طی گفت و گویی که با یک شبکه اینترنتی داشته به تشریح جزییاتی از روز فوت آیت...

تحریم یا مشارکت در انتخابات؛ کدام بهتر است؟

بسیاری حرف از تحریم انتخابات می‌زنند و معتقدند در وضعیت کنونی و با وجود رویکرد شورای ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news