اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
18 آذر 1398 18 آذر 1398
11:30 11:30

پلاسکو در انتظار ساخته شدن دوباره

آن طور که زهرا نژادبهرام عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفته نقشه‌های پلاسکو به شهرداری رسیده است و پیگیری صدور پروانه هم در اسرع وقت اجرایی خواهد شد.

بازدید پرویز فتاح از روند ساخت و پیشرفت ساختمان پلاسکو

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد که سرانجام نقشه‌های ساختمان جدید پلاسکو به دست شهرداری رسید و مسئله صدور پروانه در اسرع وقت پیگیری می‌شود.

زهرا نژاد بهرام در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد جلسه صبح امروز مدیران شهرداری با اعضای شورا در خصوص آخرین وضعیت ساخت و ساز پلاسکو گفت: چهارشنبه هفته گذشته مسئولان بنیاد مستضعفان نقشه‌های ساختمان پلاسکو را در سامانه شهرسازی بارگذاری کردند.

وی با بیان اینکه با توجه به این اقدام بنیاد مستضعفان، در جلسه صبح امروز که با حضور نماینده این بنیاد، نمایندگان پلاسکو، استانداری تهران، معاونت شهرسازی و شهردار منطقه 12 برگزار شد مقرر شد که شهرداری تهران ضمن بررسی نقشه‌ها، تأییدیه‌های لازم را نیز صادر کند.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه پلاسکو اتفاقی است که همه در جریانش هستیم و شهرداری تهران نیز 16 نفر از آتش نشانان عزیزش را از دست داد که هنوز هم در لیست شهدای بنیاد شهید قرار نگرفتند، گفت: فارغ از همه اختلاف نظرها اگر قرار بر حل مسئله است همه نهادها و دستگاه‌ها باید با یکدیگر همراهی کنند.

وی افزود: قرار بر این شد که مسئله صدور پروانه در اسرع وقت پیگیری شود و مسائلی همچون پارکینگ و عوارض نیز بین بنیاد و شهرداری در جلسه‌ای با سرعت حل و فصل شود.

وی با بیان اینکه همه مسئولان علاقمندند که ساختمان پلاسکو از مسیر قانونی ساخته شود، گفت: با توجه به اینکه سرانجام نقشه‌های پلاسکوی جدید به دست شهرداری رسید، مقرر شد که مسئله صدور پروانه در اسرع وقت پیگیری شود.

اخبار مرتبط

icon news

معمای پلاسکو و جعبه سیاهی که پیدا نشد

حادثه پلاسکو سوالات بی پاسخ زیادی در ذهن جامعه ایجاد کرد به طوری که بعد از سه سال از ...

پلاسکو هنوز پروانه ساخت ندارد!

محمد سالاری عضو شورای شهر تهران گفت: ساختمان پلاسکو نباید بیش از این بدون مجوز ساخته ...

واکنش حناچی به توقف ساخت ساختمان پلاسکو

 پیروز حناچی شهردار تهران در همایش ملی بهره‌وری در مدیریت شهری گفت: هر ساختمانی برای ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news