اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
18 آذر 1398 18 آذر 1398
14:15 14:15

سلحشوری: چه کسی پاسخگوی مادران داغدار است؟

پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران گفت: سیاستمداران نباید از اقتدارشان در جهت اعمال سلیقه خودشان پیش بروند تا دیر نشده باید مردم را دریابیم.

پروانه سلحشوری

به گزارش سلام نو، پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در آسیب‌شناسی وقایع اخیر کشور اظهار کرد: اعتراض‌های سال ۷۸، ۸۸ ، دی‌ماه ۹۶ و آبان‌ماه سال ۹۸ اعتراض‌هایی بود که همواره مطالباتی در آن وجود داشته است. امروز معترضین اغلب جوانانی بودند که به دنبال اشتغال و یک زندگی مطلوب انسانی و اجتماعی هستند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معتقد است: متاسفانه به جز اقلیتی برخوردار از امتیازها مابقی مردم را رها کرده‌ایم.

سلحشوری خواستار مسئولیت‌پذیری تصمیم‌گیران شد و با اشاره به این که بی مسئولیتی به گسست اجتماعی، بی‌اعتمادی اجتماعی، نبود سرمایه اجتماعی، شکاف طبقاتی، شکاف جنسیتی منجر خواهد شد، ابراز عقیده کرد: متاسفانه تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران کشور نمی‌دانند در بستر اجتماعی چه می‌گذرد و تحولات چند دهه گذشته چه بوده است؟ قطعا اگر در میان مردم بودند فقر و نداری را می‌دیدند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آن‌چه اطرافیان به ما می‌گویند همیشه حقیقت محض نیست، ما باید پاسخگوی مادران داغدار و پدران رنج کشیده‌ای باشیم که شرمسار فرزندان‌شان هستند. اگر خداوند و ملت اقتداری به ما داده‌اند، این اقتدار نباید در جهت اعمال سلیقه خودمان پیش برود تا دیر نشده است مردم را دریابیم.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

زمان آمدن ظریف به مجلس مشخص شد

بنابر اعلام  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، محمد جواد ظریف یکشنبه آینده در صحن علنی م...

ظریف به بهارستان می‌آید

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه هفته آینده  برای ارائه گزارش به نمایندگان به مجلس می‌آی...

نماینده مردم کرمان از بیمارستان مرخص شد+عکس

محمدمهدی زاهدی، نماینده کرمان در مجلس در بیمارستان آتیه تهران به علت ابتلا به کرونا ب...

انتصاب دستیار ویژه و رئیس دفتر نماینده یزد

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس رئیس حوزه دف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news