اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 03 بهمن 1398
18 آذر 1398 18 آذر 1398
16:57 16:57

نیمکت استقلال به شماره 2 محبوب می رسد؟

بازیکن سابق استقلال تهرن که سال گذشته در این تیم بازی می کرد، در شبانه روز گذشته تیم را همراهی کرده است تا گمانه زنی ها درباره حضور احتمالی او روی نیکت استقلال بالا برود.

به گزارش سلام نو تا کمتر از یک ساعت دیگر، آبی‌های پایتخت باید در شرایطی به مصاف پیکان بروند که شاید در تاریخ باشگاه آنها بی‌سابقه باشد؛ بدون سرمربی و در شرایطی که نیمکت آنها خلوت‌ترین روز تاریخ خود را سپری می‌کند. حواشی جدایی استراماچونی بدون تردید تاثیر به‌سزایی به روی آمادگی جسمی و روانی آنها داشته و چهره های مغموم آبی‌ها در ورودی ورزشگاه آزادی کاملا این شرایط را به خوبی نشان می‌داد.

نکته جالب اما حضور خسرو حیدری در هتل محل اقامت استقلال و سپس همراهی آنها تا ورزشگاه آزادی بود؛ موضوعی که بیش از پیش بر شایعه حضور حیدری در کادرفنی آینده استقلال یا همان پسااستراماچونی دامن می‌زد. چرا که امروز رئیس هیات مدیره استقلال مدعی شد در صورت عدم بازگشت استراماچونی، به گزینه‌ای داخلی که محبوبیت ویژه‌ای میان هواداران دارد می‌اندیشند و بعید نیست در کادرفنی بعدی استقلال، که احتمالا با گمانه‌زنی رسانه ها به فرهاد مجیدی می‌رسد، خسرو حیدری هم به عنوان دستیار حضور داشته باشد.

حیدری به تازگی مدرک مربیگری خود در سطح B آسیا را دریافت کرده است و باید چند ساعتی منتظر و ماند دید سرانجام این قصه جدایی استراماچونی و آینده نیمکت استقلال، پس از مصاف با پیکان به کجا خواهد رسید./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

زاهدیفرد از ترس استقلالی‌ها عذرخواهی کرد؟

محمد حسین زاهدیفرد به دلیل اشتباه فاحشی که در بازی سپاهان – استقلال داشت عذرخواهی کرد...

AFC تکلیف دیدار استقلال و الکویت را مشخص کرد!

طبق بیانیه کنفدراسیون فوتبال آسیا، امارات میزبان دیدار استقلال تهران و الکویت معرفی ش...

ذوب آهن در انتظار رای خروج مطهری از استقلال

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: مدارک و مستنداتمان را درباره جدایی ارسلان مطهری ارائه کر...

گزینه پرسپولیس در تست پزشکی استقلال رد شد!

هافبک اهل مالی که در نقل و انتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news