اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 03 بهمن 1398
20 آذر 1398 20 آذر 1398
09:10 09:10

افشاگری مجتبی جباری از کارهای پشت پرده فتح‌الله زاده +عکس

مجتبی جباری بازیکن پیشکسوت استقلال واکنش تندی به توهین‌ها به جواد زرینچه که ناشی از پخش شدن فایل صوتی علی فتح‌الله زاده درباره این پیشکسوت استقلال بود داشت.

حمله تند مجتبی جباری به فتح‌الله زاده در حمایت از زرینچه: این‌هایی که با یک قران می‌خری، با دوزار می‌فروشنت آقای دکتر شوالیه!

به گزارش سلام نو، مجتبی جباری با انتشار عکسی از جواد زرینچه در کنار شاهرخ بیانی و مجید نامجو مطلق از تیمی که دو فینال آسیا را در ابتدای دهه ۹۰ میلادی تجربه کرد، به انتقاد از رفتارهای علی فتح الله زاده برای رسیدن به مدیریت استقلال پرداخت و شیوه‌های او برای استفاده از لیدرها در مسیر ایجاد فشار برای بازگشتش را شیوه ای غیر اخلاقی نامید و با ادبیاتی تند به فتح الله زاده تاخت و او را مورد خطاب قرار داد.

او در بخش هایی از این متن که در تصویر می‌خوانید به رفتار علی فتح الله زاده انتقاد کرده و گفته افرادی که با یک قران آنها را می خرید با دو زار شما را خواهند فروخت آقای دکتر شوالیه.

او درحالی این اتهام را به فتح الله زاده زده که اخیرا مدیر پیشین آبی‌ها جلساتی را برای بازگشت به مدیریت این تیم داشته و این اتهام که خودش فایل صوتی علیه زرینچه منتشر کرده باشد را رد کرده و در واکنش به صف کشی با لیدرها و تحریک آنها برای بازگشت به تیم که اتهام همیشگی اش هست هم همواره چنین اتهامی را رد کرده و گفته هواداران خودشان دوستم دارند.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

زرینچه: سعید رمضانی به مدیران استقلال تحمیل شد!

سرپرست سابق استقلال گفت: گزینش رمضانی به عنوان سرپرست استقلال انتخاب شخص فرهاد مجیدی ...

بیوگرافی مجتبی جباری بازیکن فوتبال

مجتبی جباری متولد ۲۶ خرداد ۱۳۶۲ در رباط کریم می باشد او بازیکن سابق فوتبال است.

یک دروغ دیگر از فتح‌الله زاده رو شد!/ جواب صریح اسکوچیچ به ادعاها

اسکوچیچ سرمربی صنعت نفت آبادان تصمیمی برای آمدن به استقلال ندارد و ادعاهای فتح الله ز...

کار استقلال با استراماچونی تمام شد!

طبق اعلام باشگاه استقلال امروز کار آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی در این باشگاه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news