اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 28 دی 1398
21 آذر 1398 21 آذر 1398
13:52 13:52

رئیس پلیس کشور: اغتشاشات اخیر پراکند بود

سردار حسین  اشتری، رئیس پلیس کشور گفت: اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و به صورت پراکنده بود و ما با آمادگی کامل حضور داشتیم.

توضیح رئیس پلیس کشور درباره ناآرامی‌های اخیر

به گزارش سلام نو، رئیس پلیس کشور گفت: اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و به صورت پراکنده بود.

صبح امروز سردار حسین  اشتری؛ فرمانده  نیروی انتظامی با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی؛ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه در ستاد ناجا دیدار و گفت‌وگو کرد.

اشتری در این دیدار ضمن قدردانی از حضور فرمانده ارتش در ستاد ناجا، اظهار کرد:  تعمیق تعاملات و هماهنگی‌ها باعث تقویت نیروهای مسلح می‌شود و قطعاً تحقق این مهم، مورد رضایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواهد بود.

رئیس پلیس کشور با اشاره به مأموریتهای گسترده نیروی انتظامی، افزود: در آخرین دیدار با مقام معظم رهبری ایشان فرمودند با توجه به حضور شما در عرصه‌های مختلف جامعه باید این حضور "فعال" و "مثمر ثمر" باشد.

وی، به ارائه ۳۰ هزار خدمت توسط پلیس به مردم اشاره و بیان کرد: پاسگاه‌ها به عنوان کوچکترین واحد انتظامی در دور افتاده‌ترین مناطق کشور به عنوان نماینده حاکمیت محسوب شده که علاوه بر مأموریت ذاتی خود یعنی ایجاد نظم و امنیت، خدمات بسیار دیگری به شهروندان ارائه می‌دهد.

اشتری با اشاره به حوادث اخیر کشور، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این حوادث با آمادگی کامل حضور داشت؛ اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و به صورت پراکنده بود که به یاری خداوند مدیریت شد که جا دارد از همکاری سایر سازمانها و دستگاه‌های امنیتی مخصوصاً ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کنم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: ما در کنار حوادث تلخ اخیر مأموریتهای بسیار شیرین و خوبی هم داشتیم که برای بنده و تک تک همکاران فراموش نشدنی است، در مأموریت اربعین  اگرچه به صورت شبانه‌روزی در مرزها مستقر بودیم اما این مأموریت معنوی باعث تقویت روحیه همه سبزپوشان شد.

وی با اشاره به حضور نیروهای ارتش در مأموریت و راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع)، ادامه داد: حضور برادران عزیز ارتشی در مأموریت اربعین بسیار ملموس و اثربخش بود.

این مقام انتظامی متذکر شد: طبق بررسی‌ها مطابق آخرین نظرسنجی‌ها و برآوردها، نیروهای مسلح امین و  مورد اعتماد مردم هستند و جایگاه خوبی میان آنها دارند که در این بین، نیروی انتظامی حائز رتبه دوم از منظر اعتماد و رضایت عمومی در بین سایر دستگاه‌ها و سازمانهاست.

گفتنی است، رئیس عقیدتی سیاسی ارتش و فرماندهان نیروهای هوایی، دریایی، پدافند هوایی و رئیس مرکز راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در این دیدار سرلشکر موسوی را همراهی کردند./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

امتحانات دانشگاه صنعتی شریف لغو شد

تمامی امتحانات در دانشگاه صنعتی شریف به دلیل حوادث چند روز گذشته، در روز دوشنبه ساعت ...

مراحل و نکات لازم برای ثبت‌نام بسته معیشتی

 ثبت‌نام متقاضیانی که تاکنون برای دریافت یارانه اقدام و ثبت نام نکرده‌اند و متقاضی در...

سهمیه بنزین محیط بانان مشخص شد

سرهنگ جمشید محبت‌خانی فرمانده یگان سازمان محیط زیست گفت: سهیمه ۱۵ هزارلیتر بنزین روزا...

سهمیه سوخت سرویس مدارس چگونه پرداخت می شود؟

مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت:  ما به التفاوت ریالی سهمیه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news