اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 04 بهمن 1398
22 آذر 1398 22 آذر 1398
17:45 17:45

400 لیتر بنزین سهم هر قایق صیادی

به گفته ی استاندار بوشهرقایق های صیادی چهار استان جنوبی شامل بوشهر، خوزستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان از این پس ماهی 400 لیتر بنزین سهمیه خواهند داشت.

سهمیه بنزین قایق‌های صیادی تعیین شد

استاندار بوشهر با اشاره به تعیین سهمیه ۴۰۰ لیتری ماهانه سوخت قایق‌های صیادی ۴ استان جنوبی کشور، گفت:سازمان بنادر باید لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر را سریع‌تر انجام دهد.

به گزارش سلام نو به نقل از کشتیرانی ایران ، عبدالکریم گراوند با بیان این‌که استفاده از سامانه الکترونیکی به جای دادن سهمیه بنزین قایق‌ها به شیلات بدون شک در روند تامین سوخت قایق‌ها تسهیل سازی بیشتری دارد، اظهار کرد: بهترین ابزار برای نظام سلامت اداری نیز همین سامانه‌ها هستند که در مقابله از فساد و پیشگیری از آنها نقش قابل توجهی دارد.

وی ادامه داد: در رابطه با کشتی حمل کالاهای اساسی طی ۷ سال اخیر وارد بوشهر نمی‌شد ولی با رایزنی‌های صورت گرفته اکنون این مهم محقق شده است و منطق نیز حکم می‌کند بندر بوشهر بتواند در بحث تأمین کالاهای اساسی برای استان‌های همجوار نقش آفرین باشد.

قایق

گراوند یادآور شد: نخستین محموله کالاهای اساسی برای استان بوشهر برنج بوده که روز چهارشنبه وارد بندر مرکز این استان شده است.

استاندار بوشهر گفت: اداره کل بنادر و دریارنوردی بوشهر قول مساعد به فراهم شدن امکان پهلوگیری کشتی های ۵۰ هزار تنی در بندر بوشهر داده که با این کار شاهد تحرک خوبی نیز در حوزه حمل و نقل خواهیم بود.

گراوند با بیان این‌که سازمان بنادر و دریانوردی باید خود را مسئول بداند تا لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر هر چه سریع‎‌تر محقق شود از تعیین سهمیه ۴۰۰ لیتری سوخت قایق‌های صیادی ۴ استان جنوبی کشور -بوشهر، خوزستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان- خبر داد.

خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

بنزین سفر اجرایی می‌شود؟

از آنجایی که تاکنون تصمیمی در رابطه با تخصیص بنزین سفر برای ایام نوروز گرفته نشده و د...

بنزین سفر داده می‌شود؟

شهرام رضایی، مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره بنزین سفر گفته است...

یک اطلاعیه بنزینی

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که سهمیه ترمیمی بنزین وان...

فروکش کردن آثار افزایش قیمت بنزین

 گزارش مرکز آمار ایران نشان می‌دهد که آثار افزایش قیمت بنزین در دی ماه کاهش یافته و ت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news