اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 04 بهمن 1398
22 آذر 1398 22 آذر 1398
18:23 18:23

خالقان «بازی تاج و تخت» به سراغ سریال ترسناک می روند

خالقان گیم آو ترونز یا همان بازی تاج و تخت پس از موفقیت چشمگیری که در سال های اخیر به دست آوردند حالا به دنبال ژانر وحشت هستند.

خالقان «بازی تاج و تخت» به دنیای وحشت می‌روند

مهر نوشت: بعد از خروج از دنیای «جنگ ستارگان»، حالا خالقان سریال «بازی تاج و تخت» یعنی دی‌بی وایس و دیوید بنیوف، پروژه جدید خود را آغاز کرده‌اند و قصد دارند فیلمی بر پایه رمان «لاوکرافت» بسازند.

خالقان سریال «بازی تاج و تخت» اعلام کرده‌اند فیلمی بر پایه رمان لاوکرافت پروژه بعدی آن‌ها خواهد بود.

مشخص نیست که خود دی‌بی وایس و دیوید بنیوف روی صندلی کارگردانی هم می‌نشینند یا خیر، اما آن‌ها از همین حالا فیل هی و مت مانفردی را برای نوشتن فیلمنامه انتخاب کرده‌اند.

رمانی که بر پایه آن، این فیلم ساخته می‌شود داستان زندگی اچ پی لاوکرافت نویسنده و استاد ژانر وحشت و گروتسک را به تصویر می‌کشد که با نگاشتن رمان‌هایی چون «ندای کثولهو»، «موش‌ها در دیوارها»، «در کوهستان‌های جنون» و «سایه خارج از زمان» توانست ژانری جداگانه خلق کند که به عنوان ژانر وحشت لاوکرافتی شناخته می‌شود.

با وجود اینکه هنوز جزییات داستان مشخص نیست، منابع آگاه می‌گویند بنیوف و وایس می‌خواهند دنیایی را به تصویر بکشند که در آن تمام مخلوقات لاواکرفت واقعی باشند.

سال‌هاست هالیوود نسبت به ساختن اقتباس‌هایی از آثار لاوکرافت علاقه نشان داده و جدیدترین مثال آن گی‌یرمو دل تورو اسپانیایی بود که می‌خواهد اقتباسی سینمایی از «در کوهستان‌های جنون» بسازد.

بعد از اینکه «بازی و تاج و تخت» به پایان رسید و آخرین فصل آن در ماه مه (خرداد) روی آنتن رفت و برنده جایزه امی بهترین درام شد، بنیوف و وایس یک قرارداد عظیم با نت فلیکس امضا کردند. بعد از به توافق رسیدن با این غول اکران آنلاین، آن‌ها از ساخت سه‌گانه «جنگ ستارگان» انصراف دادند چون نمی‌توانستند به هر دو کار رسیدگی کنند.

اخبار مرتبط

icon news

جان اسنو با لباس تیم فوتبال «بازی تاج و تخت»! + تصویر

  تیم خیالی «بازی تاج و تخت» با بازیکنانی چون جان اسنو با بازی کیت هرینگتون مورد استق...

«HBO» ادامه بازی تاج و تخت را می‌سازد

دنباله سریال محبوب «بازی تاج وتخت» قرار است توسط شبکه «HBO» در ۱۰ اپیزود ساخته و آماد...

پایان‌ «بازی تاج و تخت» چرا عوض شد؟

کاریس ون هوتن بازیگر نقش ملیساندر در سریال بازی تاج و تخت می‌گوید در فصل ششم از یکی ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news