اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 28 دی 1398
23 آذر 1398 23 آذر 1398
15:30 15:30

جهرمی از سورپرایزش رونمایی کرد!

 محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از نخستین پهباد پستی ناوگان هوایی پست رونمایی کرد و گفت: هیچ سورپرایزی بهتر از گام برداشتن برای سلامتی مردم نیست.

سفر وزیر ارتباطات به مشهد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم رونمایی از ناوگان برقی شرکت ملی پست با اشاره به این‌که پست در گذشته دارای ناوگان هوایی بود، گفت: با راه اندازی نخستین پهباد پستی، ناوگان هوایی پست دوباره زنده شد.

به گزارش سلام نو، محمد جواد آذری جهرمی در مراسم رونمایی از ناوگان برقی شرکت ملی پست با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات با تجهیز پست به ناوگان برقی به پروژه تهران هوشمند پیوست، گفت: شرکت ملی پست با اجرای طرح پست پلاس یکی از آلوده‌ترین مناطق تهران را به ۲۰۰ موتور برقی، ۵۰ دوچرخه و ۱۰ ماشین برقی مجهز می‌کند و یک گام در این حوزه به پیش می رود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: در حوزه آلودگی هوا حرف زدن کافی است و باید عمل کرد.

آذری جهرمی با اشاره به این‌که هیچ سورپرایزی بهتر از گام برداشتن برای سلامتی مردم نیست، گفت: در سال‌های گذشته پست دارای ناوگان هوایی بود اما کنار گذاشته شد و با راه اندازی نخستین پهباد پستی ناوگان هوایی پست دوباره زنده شد و با اولویت در خدمت هلال احمر و اورژانس قرار می‌گیرد تا به نیازهای دارو و درمان بیماران نیز کمک کند.

وزیر ارتباطات با بیان این‌که اگر پروژه پهباد پستی در کشور خارجی انجام می‌شد جوانان ما حسرت می خوردند، تصریح کرد: پروژه پهباد پستی به دست جوانان خلاق ایرانی انجام شده است و ما با جدیت این پروژه را پیگیری می کنیم و با نظر خواهی از مردم اسم مناسبی را برای نخستین پهباد پستی انتخاب خواهیم کرد.
وی با تاکید به اینکه شوخی مردم در این باره را می پذیریم، افزود: نظرات مردم در هر قالبی ولو شوخی‌ها ارزشمند است.
آذری جهرمی تصریح کرد: پست پلاس به صورت پایلوت در یک منطقه از تهران اجرا می شود و با بررسی نتیجه آن در بقیه مناطق تهران و کشور نیز پیاده سازی خواهد شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

سورپرایز آذری جهرمی؛ پایین تر از حد انتظار

در روزهای اخیر بسیاری از رسانه ها تا آنجا که می توانستند تلاش کردند دامنه خبر سورپرای...

خسارات اینترنتی در روزهای اعتراضات چقدر بود؟

چند سال پیش در اوایل دهه 90 وقتی اختلاس هزار میلیاردی اتفاق افتاد عمق فاجعه آن قدر با...

وزیر ارتباطات از مردم عذرخواهی کرد

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از مردم بخاطر قطعی اینترنت و مشکل...

دستور جهرمی به اپراتورها درمورد بسته های اینترنتی در زمان قطعی

آذری جهرمی گفت: به اپراتورها ابلاغ کرده ایم ک مدت زمان بسته های اینترنتی که مشترکین ق...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news