اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 03 بهمن 1398
23 آذر 1398 23 آذر 1398
20:43 20:43

استراماچونی استقلال را با اپل‌واچ هدایت کرد!

سرمربی استقلال تهران با کادرفنی و بازیکنان استقلال از راه «اپل واچ» مترجمش در ارتباط  بوده تا دیدار استقلال - شاهین را از راه دور هدایت کند.

به گزارش سلام نو، هواداران استقلال روزهای نگران کننده ای را سپری می‌کنند. هر لحظه خبر تازه ای درباره سرنوشت نیمکت این تیم منتشر می‌شود و همین موضوع سبب شده تا کسی نتواند پیش بینی دقیقی درباره آینده داشته باشد. چند ساعت پیش، ویدیویی از آندره استراماچونی منتشر شد که لحنی گلایه آمیز داشت و سپس همسر او با انتشار چند استوری در اینستاگرام، استقلالی ها را از بازگشت این مربی ایتالیایی ناامید کرد.

با این حال خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که روز دوشنبه پول به حساب استراما خواهد رسید و حالا یکی از مدیران آبی ها یعنی امیر سلطانی نیز صحبت های امیدوارکننده ای را انجام داده است. او در گفتگو با ورزش سه اعلام کرد: آندره استراماچونی با کادرفنی فعلی استقلال در تماس است و حتی اعلام ترکیب تیم برای بازی با شاهین نیز با مشورت او انجام شده است.

به نظر می‌رسد ارتباط استراماچونی با کادرفنی و بازیکنان استقلال از راه «اپل واچ» مترجمش بوده و او به این شکل مسابقه استقلال - شاهین که با پیروزی پرگل آبی پوشان همراه بود را دنبال می‌کرد.

وریا غفوری هم ارتباط سرمربی ایتالیایی با نیمکت را در نشست خبری پس از بازی تائید کرد و گفت: ما از استراماچونی برای ترکیب و تعویض کمک گرفتیم. این موضوع نشان می‌دهد که همچنان احتمال بازگشت استراما به استقلال وجود دارد و ثابت می‌کند وضعیت کنونی آبی پوشان تهرانی برای این مربی مهم است./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

میانجیگری معاون اول رییس جمهور برای برگزاری دیدار استقلال و الکویت در ایران

اسحاق جهانگیری طی مذاکراتی با مسئولان کویتی آن‌ها را راضی کرده تا برای برگزاری دیدار ...

بیانیه استقلال برای جذب بازیکن خارجی

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای اظهار کرد:  تقویت تیم از نظر خرید بازیکن هیچ ارتبا...

ممنوعیت میزبانی ایرانی‌ها چه واکنشی از سوی فدراسیون خواهد داشت؟ / وقت ایستاده مردن است!

جلسه فوری وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با حضور نمایندگان مبنی بر تصمیم جدید AFC در خص...

استراماچونی پای چه کسانی را از استقلال برید؟

مترجم و مسئول GPS استقلال در زمان استراماچونی گفت که وی پای بسیاری را از تیم قطع کرد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news