اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 03 بهمن 1398
23 آذر 1398 23 آذر 1398
22:29 22:29

ترامپ: دموکرات‌ها قانون اساسی را لگدمال کرده اند

 امروز شنبه، رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که دموکرات‌ ها قانون اساسی کشورش را لگدمال کرده و به جمهوری آن آسیب غیر قابل جبرانی وارد آورده‌اند، ولی همین مساله انتخاب دوباره او در انتخابات ۲۰۲۰ را تضمین می‌کند.

ترامپ

به گزارش سلام نو، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام‌هایی توییتری نوشت: ۳۱ دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در حوزه‌های کنگره‌ که ترامپ در آن پیروز شده است، وجود دارند. این دموکرات‌ها باید به انتخاب‌کنندگان خودشان در ۲۰۲۰ پاسخ دهند. اگر شما نگاهی به حقایق بیندازید، متوجه می‌شوید که هیچ جرمی وجود ندارد، هیچ شاهدی در کار نیست، هیچ مدرکی دیده نشده است و هیچ قربانی‌ای هم نداریم. ولودیمیر زلنسکی (رئیس‌جمهوری اوکراین) گفت که قطعا هیچ فشاری در کار نبوده است.

او در پیام دیگری ادامه داد: نمی‌دانم چه نوع جرمی است که به وقوع پیوسته است و قربانی حقیقی از آن اطلاعی ندارد... و اینکه آن‌ها تماس تلفنی دریافت کردند، آن‌ها دیدار داشتند و آن‌ها پول دارند. به طور غیر قابل باوری، دموکرات‌ها روند استیضاح را تبدیل به سلاح کرده‌اند.

رئیس‌جمهوری آمریکا تاکید کرد: آن‌ها (دموکرات‌ها) قانون اساسی ما را لگدمال کرده‌اند و به جمهوری ما آسیب غیر قابل جبرانی وارد آورده‌اند. مردم آمریکایی درباره این اعتراض کرده و صحبت خواهند کرد. به اعتقاد من، این موضوع انتخاب دوباره ترامپ در سال ۲۰۲۰ را تضمین می‌کند./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

ترامپ در داووس علنی اروپا را تهدید کرد!

دونالد ترامپ اتحادیه اروپا را تهدید کرد که تعرفه‌های گمرکی بالا بر تولیدات خودروی آنه...

پمپئو: دادگاه استیضاح ترامپ را دنبال نکرده ام

وزیر خارجه آمریکا ادعا کرد: حاضرم در دادگاه استیضاح ترامپ شهادت دهم اما تاکنون فرایند...

دفتر صالح درباره محتوای دیدار با ترامپ بیانیه داد

دفتر ریاست جمهوری عراق درباره محتوای دیدار «برهم صالح» با همتای آمریکایی خود بیانیه ص...

اولین دعوی محکمه استیضاح ترامپ ارائه شد

جلسه دوم دادگاه استیضاح رئیس‌جمهوری آمریکا آغاز به کار کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news