اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
25 آذر 1398 25 آذر 1398
10:30 10:30

سوء استفاده دشمن از مشکلات معیشتی مردم

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در مراسم اختتامیه پنجمین دوره رزم مقدماتی مشترک دانش پژوهان آموزشگاه‌های درجه‌داری ارتش اعلام کرد امید و انگیزه جوانان امروز تحت آماج فشارهای رسانه‌ای دشمنان قرار گرفته است.

فرمانده کل ارتش: یک روز اماکن حیاتی کشور هدف بمب و موشک بود، امروز امید و انگیزه جوانان/دشمن به دنبال سوءاستفاده از مشکلات معیشتی مردم است

به گزارش سلام نو، فرمانده کل ارتش گفت: امروز دشمن با جنگ روانی و با سوء استفاده از مشکلات معیشتی، افکار مردم را هدف قرار داده است.

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در مراسم اختتامیه پنجمین دوره رزم مقدماتی مشترک دانش پژوهان آموزشگاه های درجه داری ارتش که امروز (یک‌شنبه)  در پادگان حضرت جواد الائمه (ع) برگزار شد، گفت: دوران معاصر ما پر از حوادث گوناگون بوده و نقطه عطف آن پیروزی انقلاب اسلامی است.  تا پیش از انقلاب، جهان میان دو ابرقدرت غرب و شرق تقسیم شده و این ابرقدرت‌ها بودند که برای جهان تصمیم می گرفتند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ندای آزادی سر داد و نظام سلطه را از کشور بیرون راند، افزود: به همین دلیل آنها هر اقدامی توانستند برای آسیب به این انقلاب و ملت انجام دادند، اما نهال انقلاب اسلامی به یک درخت تنومند تبدیل شده که قادر به ایستادگی در برابر هر طوفانی است.

فرمانده کل ارتش با اشاره به توطئه های استکبار جهانی گفت: امروز دشمن با جنگ روانی و با سوء استفاده از مشکلات معیشتی، افکار مردم را هدف قرار داده است. اگر یک روزی اماکن حیاتی کشور هدف بمب و موشک قرار می گرفت امروز امید و انگیزه جوانان تحت آماج فشارهای رسانه‌ای دشمنان است.

سرلشکر موسوی تصریح کرد: هر کس کاری کند یا رفتاری داشته‌ باشد که به امید مردم لطمه بزند، دانسته یا ندانسته به نفع دشمن کار کرده است.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

پیام تسلیت فرمانده کل ارتش برای شهادت سرهنگ خلبان رحمانی

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در پیامی شهادت سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی خلبان جنگند...

برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای ارامنه با حضور فرمانده کل ارتش +عکس ها

مراسم گرامیداشت شهدای ارامنه یکشنبه یکم دیماه، همزمان با آغاز سال نو میلادی با حضور ف...

فرمانده کل ارتش: رزمایش مشترک ایران-چین-روسیه برای دشمن عبرت آموز است

فرمانده کل ارتش گفت: رزمایش مشترک دریایی ایران و چین و روسیه، نشانگر عزم جدی کشورهایی...

دیدار سرلشکر حسین سلامی با فرمانده کل ارتش

فرمانده کل سپاه با امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در ادامه جلسات مشترک فرماندهان نیرو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news