18 دی 1397
11:14

اقتدار و توانمندی کشور و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مدیون خون پاک شهداست

فرمانده قرارگاه منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقتدار و توانمندی کشور و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مدیون خون پاک شهدا دانست.

امیر سرتیپ دوم علي حاجيلو 

به گزارش سلام نو، امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو در آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید تیپ 264 پیاده شهید عبدی سلماس با بیان اینکه نیروهای مسلح مصمم تر از همیشه گوش به فرمان فرمانده کل قوا و آماده جانفشانی و فداکاری هستند، اظهار کرد: مسئولان سیاسی کشور با تکیه بر عنایت‌های الهی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و اقتدار نیروهای مسلح در دنیای امروز در مقابل چند کشور جهان با قدرت اظهار وجود می کنند که باید این اقتدار را ستود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: استان آذربایجان غربی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و نیروهای مسلح مستقر نیز برای مقابله با هرگونه ناامنی در آمادگی کامل بسر می‌برند.

وی با تجلیل از مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: اقتدار و توانمندی کشور و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مدیون خون پاک شهداست و افتخار می کنیم که در راه حفاظت از آرمان های شهداء قدم برمی داریم.

بر اساس این گزارش، در این مراسم سرهنگ محرم صادقی به عنوان فرمانده جدید تیپ 264 شهید عبدی سلماس معرفی و از زحمات سرهنگ ابراهیم حیدرزاده فرمانده قبلی این تیپ قدردانی شد./ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید