اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 29 مرداد 1398
18 دی 1397 18 دی 1397
11:58 11:58

سردار غیب‌پرور: نیازی نیست که شهدا را تحریف کنیم/ فضای مجازی را نیز مزین به شهدا کنید

رئیس سازمان بسیج بابیان اینکه حضرت آقا چندین سال است که آدرس حل مشکلات را در داخل می دهند که بزرگترین سرمایه این کشور نیروی جوان کارامد است، گفت: جوان امروز ما همان جوانی است که در کربلای سال 65 خطر کرده و آن خاکریز ها را فتح کرده است.
سردار غیب‌پرور: روایت دفاع مقدس نیازی به غلو و تحریف ندارد

به گزارش سلام نو، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در دومین همایش سراسری راویان انقلاب و دفاع مقدس با اشاره به تورم، مشکلات اقتصادی و... گفت: اگرچه مشکلاتی وجود دارد اما اگر این موارد را در کنار دستاوردهای دیگر انقلاب قرار بدهید می بینیم باز هم برکات زیادی این انقلاب داشته است، باید بدانیم اسنقلال، رشد، ترقی و ... در خانه آمریکا و غرب نیست و حضرت آقا چندین سال است که آدرس حل مشکلات را در داخل می دهند که بزرگترین سرمایه این کشور نیروی جوان کارامد است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جوان امروز ما همان جوانی است که در کربلای سال 65 خطر کرده و آن خاکریز ها را فتح کرده است. ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و می بینیم که طی این سالها چقدر توطئه و دشمنی با انقلاب شد اما به فضل خداوند انشاالله این انقلاب به دست صاحب اصلی خود می رسد.

سردار غیب پرور در ادامه تصریح کرد: قطعا از مشکلات عبور می کنیم چرا که خیلی مشکلات داشتیم که به مو رسیده اما پاره نشده است. وقتی صحبت از بیش از ۲۰۰ هزار شهید می شود یعنی خداوند اجازه نمی دهد خون این شهیدان پایمال شود و از این مشکلات حتما عبور می کنیم. امروز دو آفت اصلی متوجه ماست که یکی تحریف و دیگری غفلت است.

رئیس سازمان بسیج گفت: ما در جریان دفاع مقدس آنقدر سرمایه داریم که نیازی به غلو نیست و نباید اجازه تحریف بدهیم. در انقلاب باید ارائه اسوه داشته باشیم نه اینکه شهدا را اسطوره های دست نیافتنی معرفی کنیم. امروز پیامبر یک الگوی رفتاری است و نیازی نیست که شهدا را تحریف کنیم از طرف دیگر نباید هم از آنها غفلت کرد. خواهش ما این است که فضای مجازی را نیز مزین به شهدا کنید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با انتقاد از کم بودن محتوا درباره شهدا در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی گفت: امروز باید روایتگری شهدا به اقشار بسیج و مساجد کشیده شود. طرح های اعتلا امروز بر مبنای مسجد است و تا به مساجد برنگردیم ادعای حفظ انقلاب را نباید کرد.

/خبرانلاین

اخبار مرتبط

icon news

آقای رئیس‌جمهور وعده داده بودید که با مردم صادقانه برخورد کنید!

نماینده مردم قم در مجلس خطاب به روحانی افزود: آقای روحانی در طول تاریخ انقلاب گسترده‌...

استکبارستیزی یک عنصر مهم در انقلاب است

نماینده مردم شوش در مجلس  اظهار کرد:  وحدت کلمه و عمل به اصل ولایت فقیه از توصیه‌های ...

بررسی تنش های چهل ساله ایران و آمریکا

یک دیپلمات پیشکسوت به بررسی تنش های میان ایران و آمریکا طی 40 سال اخیر پرداخته است.

صفار هرندی: برخی از این مدعیان سابق انقلاب صرفاً با نفس انقلاب مشکل دارند

 عضو مجمع تشخیص مصلحت  اظهار کرد:  برخی از این مدعیان سابق انقلاب  می‌گویند ما با انق...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news