18 دی 1397
12:59

دخل و خرج اصفهان به هم نمی‌خورد

موسوی لارگانی گفت: اصفهان از نظر پرداخت بودجه به دولت در جایگاه دوم قرار دارد و تا امروز حدود هشت هزارمیلیارد تومان به خرانه واریز کرده است، اما متاسفانه از نظر دریافت بودجه به تعبیری در جایگاه چهاردهم و به تعبیری در جایگاه بیست و هشتم قرار دارد.

ناصر موسوی لارگانی

سید ناصر موسوی لارگانی، اظهارکرد:  متاسفانه هم در دولت و هم در مجلس اصفهان سیتزی وجود دارد و علی رغم اینکه یازده سال در مجلس حضور دارم بودجه اصفهان در همین جایگاه بوده است، با همه این مشکلات و عدم تخصیص بودجه شایسته به استان اصفهان، زمانی که اسم این استان می‌آید گفته‌ می‌شود اصفهان همه امکانات را بلعیده است .

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان عدم وجود عمران و آبادی در اصفهان گفت: اصفهان در مقایسه با برخی از مراکز استان‌ها با عقب‌گرد جدی مواجه شده است، برای مثال باتوجه به اینکه اصفهان ده درصد شهدای کشور را به خود اختصاص داده‌است موزه دفاع‌مقدس اصفهان هنوز در مرحله ساخت قرار دارد و پیشرفت چندانی نداشته‌است.

موسوی لارگانی در خصوص علت اصفهان ستیزی مسئولان کشور، خاطرنشان کرد: علت این موضوع هنوز برای نمایندگان استان مشخص نیست و علاوه‌بر این‌ها، هر زمان  از کمبود بودجه اصفهان سخنی مطرح شد، متاسفانه با برخورد های ناصحیح مواجه شدیم./ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید