اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 05 اردیبهشت 1398
18 دی 1397
12:59

دخل و خرج اصفهان به هم نمی‌خورد

موسوی لارگانی گفت: اصفهان از نظر پرداخت بودجه به دولت در جایگاه دوم قرار دارد و تا امروز حدود هشت هزارمیلیارد تومان به خرانه واریز کرده است، اما متاسفانه از نظر دریافت بودجه به تعبیری در جایگاه چهاردهم و به تعبیری در جایگاه بیست و هشتم قرار دارد.
ناصر موسوی لارگانی

سید ناصر موسوی لارگانی، اظهارکرد:  متاسفانه هم در دولت و هم در مجلس اصفهان سیتزی وجود دارد و علی رغم اینکه یازده سال در مجلس حضور دارم بودجه اصفهان در همین جایگاه بوده است، با همه این مشکلات و عدم تخصیص بودجه شایسته به استان اصفهان، زمانی که اسم این استان می‌آید گفته‌ می‌شود اصفهان همه امکانات را بلعیده است .

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان عدم وجود عمران و آبادی در اصفهان گفت: اصفهان در مقایسه با برخی از مراکز استان‌ها با عقب‌گرد جدی مواجه شده است، برای مثال باتوجه به اینکه اصفهان ده درصد شهدای کشور را به خود اختصاص داده‌است موزه دفاع‌مقدس اصفهان هنوز در مرحله ساخت قرار دارد و پیشرفت چندانی نداشته‌است.

موسوی لارگانی در خصوص علت اصفهان ستیزی مسئولان کشور، خاطرنشان کرد: علت این موضوع هنوز برای نمایندگان استان مشخص نیست و علاوه‌بر این‌ها، هر زمان  از کمبود بودجه اصفهان سخنی مطرح شد، متاسفانه با برخورد های ناصحیح مواجه شدیم./ایسنا

اخبار مرتبط

افزایش 1700 میلیارد تومانی بودجه ورزش

داوود محمدی، نماینده کم حرف مردم تهران از افزایش 1700 میلیارد تومانی بودجه ورزش خبر د...

افشاگری سرافراز از زد و بندهای این سازمان

رئیس پیشین صدا وسیما گفت: ضرغامی از بودجه ای که دراختیارش بود مفصل استفاده می کرد.

اظهارات مصباحی مقدم در مورد آسیب شناسی نظام بودجه ریزی

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: باید وابستگی بودجه و نفت را کاهش دهیم اما این ات...

هشدار مطهری در رابطه با پیامدهای تصویب نشدن کلیات بودجه 98

تصویب نشدن کلیات بودجه 98 بحث روز مجلس است و به همین دلیل علی مطهری در رابطه با پیامد...

دیدگاه خود را بنویسید