اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 فروردین 1399
29 آذر 1398 29 آذر 1398
20:37 20:37

لغو تمامی مسابقات فوتبال به دلیل آلودگی شدید هوا در استان تهران

با توجه به اطلاعیه استانداری تهران مبنی بر آلودگی شدید هوا سازمان لیگ فوتبال ایران دستور لغو تمامی مسابقات فوتبال در این استان را صادر کرد.

سازمان لیگ

به گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، با توجه به اطلاعیه‌ی صادره از  استانداری تهران در  خصوص منع فعالیت های ورزشی در تهران به دلیل آلودگی شدید هوا تا اطلاع ثانوی،  به اطلاع می‌رساند  سازمان لیگ فوتبال ایران نیز طبق مقررات و به جهت حفظ  سلامت ورزشکاران و تماشاگران ، تمامی مسابقات لیگ برتر و سایر رده های لیگ و جام حذفی و مسابقات رده های سنی مختلف سراسر کشور که در استان تهران برگزار می شود را لغو و به تاریخی که متعاقبا اعلام می‌شود موکول می‌کند.

رضا فتاحی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان هم درباره این موضوع  اظهار کرد: به ما گفتند که بازی با استقلال لغو شده است. ما با مسئولان سازمان لیگ صحبت کردیم و به ما اعلام شد تا اطلاع ثانوی بازی‌ها را لغو کرده‌اند. ما همه هماهنگی‌ها را انجام داده بودیم تا بازیکنان‌مان دوشنبه بعد از بازی با استقلال به اردوی تیم ملی امید بروند ولی به خاطر آلودگی هوا اعلام کردند که بازی لغو شده است.
او ادامه داد: این موضوع را شفاهی به ما اعلام کردند و فردا کتبا اعلام می‌کنند. روز جدیدی هم برای بازی فعلا مشخص نشده است. هم ما و هم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هستیم. نمی‌دانم با این فشردگی چه می‌شود. امیدوارم برنامه‌ریزی خوبی انجام شود تا تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند ضرر نکنند. / ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

ادارات و بانک‌های تهران از فردا دایر است

بنابر اعلام معاون امور اقتصادی استانداری تهران همه ادارات و بانک های استان تهران از ف...

خبر قرنطینه تهران تکذیب شد

مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران با بیان اینکه هیچ شخصی به غیر از مسئولان ستاد ملی ...

اعلام آمار نهایی تایید صلاحیت شدگان انتخابات مجلس در استان تهران

حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران اعلام کرد: 3 هزار و593 داوطلب انتخابات...

سیاستمدارانی که مقام هستند، مسئول نه!

در تمام این لیست بلند بالا، که تنها اشاره‌ای مختصر به چند رخداد بزرگ یک ماه اخیر ایرا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news