اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 اسفند 1398
30 آذر 1398 30 آذر 1398
10:50 10:50

فرمانده کل ارتش: بدهکار شهدا هستیم

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در دیدار با خانواده معظم شهدا بیان کرد با این دیدارها مسئولان فارغ از تمامی مشغله‌های کاری و فکری یک بار دیگر اولویت‌های مهم برای‌شان یادآوری می‌شود.

فرمانده کل ارتش: داشته‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا است

به گزارش سلام نو، فرمانده کل ارتش در دیدار اعضای هیات فرزندان شهدای اسلام گفت: تمام داشته‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری شهدای والامقام، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان است.

جمعی از اعضای هیات فرزندان شهدای اسلام شامل فرزندان شهدای شاخص ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه با امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش دیدار و گفت‌ وگو کردند.

فرمانده کل ارتش در این دیدار، حضور در جمع خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران را توفیقی بزرگ دانست و گفت: این دیدارها موجب می‌شود تا مسئولان فارغ از تمامی مشغله‌های کاری و فکری یک بار دیگر اولویت‌های مهم برای‌شان یادآوری شود و آن توجه به یاد شهدا و تذکر این نکته است که تمام داشته‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری شهدای والامقام، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان است.

موسوی افزود: اگر کسی می‌توانست برای نسل جدید ما به درستی تشریح کند که کشور ما چه گردنه‌های خطرناک و حوادث سهمگینی را پشت سر گذاشته و چه کسانی با چه شرایطی مملکت اسلامی‌مان را از گزند حوادث مصون داشته‌اند، شاید امروز بسیاری از مشکلات‌مان حل می‌شد.

بدهکار شهدا هستیم

وی با بیان اینکه کشور ما حوادث سختی را گذرانده تا به وضعیت کنونی رسیده است، اظهار داشت: حوادث و اتفاقاتی که این روزها رخ می‌دهد در مقایسه با دوران هشت سال دفاع مقدس قابل مقایسه نیست و وقتی آن دوران را در ذهن تداعی کنیم متوجه یاری خداوند و کار بزرگ شهدا می‌شویم و به این مطلب مهم دست می‌یابیم که چقدر بدهکار شهدا هستیم.

در این دیدار که در محل ستاد ارتش انجام شد فرزند شهید قلیچ‌خانی نماینده اعضای هیات فرزندان شهدای اسلام، این هیات را نمونه موفق گردهمایی فرزندان شهدا به ویژه فرزندان شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: هدف از شکل‌گیری این هیات، ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت فارغ از هر تفکر حزبی، جناحی و گرایش سیاسی بوده و اعضای آن به واسطه برکت و شأن خون پدران شهیدشان برای زنده نگه داشتن یاد شهدا تلاش بسیاری کرده‌اند.

همچنین فرزند شهید صفا برگزاری یادواره ملی شهدای ارتش با استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا را از دغدغه‌های هیات فرزندان شهدای اسلام دانست.

فرزند شهید میرزایی نیز حضور فرمانده کل ارتش و سایر فرماندهان عالی رتبه آجا در هیات فرزندان شهدای اسلام را امیدبخش و مایه استمرار حرکت این هیات دانست و از آن به عنوان یک مطالبه معنوی یاد کرد.

لزوم تلاش ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تبیین و معرفی شهدای آجا در سطح رسانه‌های جمعی و استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا برای حضور در یگان‌ها و سخنرانی در جمع کارکنان برای ارتقاء روحیه ایثار و شهادت از دیگر مطالبات و انتظارهای فرزندان شهدای ارتش از امیر سرلشکر موسوی بود.

براساس این گزارش در این دیدار فرزندان شهدای شاخص ارتش از جمله شهیدان آبشناسان، کشوری، درویش، جاهدی، شیرودی، اسماعیلی، عسکری، تولایی، آهنگرانی، آذین، جلوسی، میرزایی، اردستانی، یاسینی، بابایی، صفا و همسر شهید حسینی حضور داشتند.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

پیام تسلیت فرمانده کل ارتش برای شهادت سرهنگ خلبان رحمانی

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در پیامی شهادت سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی خلبان جنگند...

برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای ارامنه با حضور فرمانده کل ارتش +عکس ها

مراسم گرامیداشت شهدای ارامنه یکشنبه یکم دیماه، همزمان با آغاز سال نو میلادی با حضور ف...

فرمانده کل ارتش: رزمایش مشترک ایران-چین-روسیه برای دشمن عبرت آموز است

فرمانده کل ارتش گفت: رزمایش مشترک دریایی ایران و چین و روسیه، نشانگر عزم جدی کشورهایی...

دیدار سرلشکر حسین سلامی با فرمانده کل ارتش

فرمانده کل سپاه با امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در ادامه جلسات مشترک فرماندهان نیرو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news