اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 03 بهمن 1398
03 دی 1398 03 دی 1398
19:17 19:17

حلالی: پرسپولیس باید برخورد قاطع با بیرانوند بکند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به عملکرد قابل قبول کالدرون گفت: انصاریفرد با بیرانوند برخورد قاطع کند.

انصاریفرد باید قاطع بابیرانوند برخورد کند/کالدرون خوب فکر می‌کند

به گزارش سلام نو، اسماعیل حلالی در خصوص پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل شهرداری ماهشهر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور اظهار داشت: کیفیت چمن ورزشگاه تختی آبادان بالا نبود. همین موضوع هم روی بازی تاکتیکی پرسپولیس که معمولا روی زمین است تاثیر مستقیم گذاشته بود. با این حال فکر می کنم مهم ترین موضوع کسب پیروزی در جام حذفی است که همین اتفاق هم برای پرسپولیس رخ داد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه هوادار انتظار برد پرگل مقابل تیم دسته دومی شهرداری ماهشهر داشت افزود: اتفاقا بازی پرسپولیس با تیم های گمنام سخت‌تر از سایر دیدارهاست. چنین تیم هایی انگیزه ای به مراتب بالاتر از یک جدال معمولی دارند. می آیند تا خودنمایی کنند و با بردن پرسپولیس نشان دهند که چقدر استعداد دارند. شهرداری ماهشهر هم از این قاعده مستثنی نبود و از جان و دل مایه گذاشت تا خلق شگفتی کند.

کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد گابریل کالدرون اظهار داشت: او بازیخوانی خوبی دارد و خیلی خوب فکر می کند. کالدرون نشان داده که با هیچ کس شوخی ندارد واسم ها برایش بازی نمی کنند. او درباره علیرضا بیرانوند هم بهترین تصمیم را گرفت و این نشان از قاطعیت یک مربی در تیم های بزرگ دارد. او خوش فکر است.

حلالی راجع به جنجال علیرضا بیرانوند که تمرین قبل از بازی پرسپولیس را به دلیل عدم حضور در ترکیب سرخپوشان با حالت قهر ترک کرده است تصریح کرد: حالا وقتش است تا آقای انصاریفرد قدرت مدیریتی خود را با برخورد قاطعی که با او خواهد داشت نشان دهد. بیرانوند باید یاد بگیرد مطیع دستور سرمربی تیمش باشد. هیچ کس بزرگتر از اسم باشگاه نیست. تمام اعضای تیم هم بزرگتر از سرمربی نیستند. اگر برانکو ایوانکوویچ توانست موفق شود به خاطر این بود که قاطع برخورد می کرد.

وی افزود: شاید خاطره ای که اکنون می گویم را کسی نداند. زمانی که رامین رضاییان در زمان سرمربیگری برانکو رفتار اشتباه داشت که منجر به اخراج او از تیم شد آقای علی پروین تصمیم به وساطت گرفت. یادم می آید برانکو در پاسخ به پروین سوت تمرین را به او داد و گفت من شما را بزرگ پرسپولیس می دانم و حاضرم مربیگری این تیم را به شما بدهم اما تا زمانیکه سوت در دست من باشد رضاییان در تیمم جایی ندارد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس به ثبات فنی رسیده و نباید حاشیه ها مانع از موفقیت این تیم شود./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

انصاریفرد: ماجرای بیرانوند را تکذیب می کنم تا شرایط تشدید نشود!

مدیرعامل تیم پرسپولیس درباره ماجرای درگیری بیرانوند و کالدرون می گوید: همه چیز را تکذ...

بیرانوند فقط یک شب فوتبال ایران را ترک کرد! +عکس

دروازه‌بان تیم پرسپولیس که متعاقب اعلام خبر محرومیتش اعلام کرده بود از فوتبال ایران م...

اصرار بشیکتاش برای جذب بیرانوند / پیشنهاد وسوسه کننده به دروازه بان تیم ملی

بعد از مصدومیت جدی دروازه بان تیم بشیکتاش یک رسانه ترکیه‌ای از پیشنهاد این باشگاه به ...

بیرانوند: حاضرم تا تورین بدوم!

باشگاه تورینو باید 600 هزار یورو  برای جذب علیرضا بیرانوند برای بند فسخ قرارداد او را...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news