اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
11 دی 1398 11 دی 1398
21:28 21:28

روحانی: مجمع تشخیص احتیاج به روغن کاری دارد!

رئیس جمهور در جلسه شورای ادرای استان اردبیل گفت: قبلا جایی داشتیم که دعوای شورای نگهبان و مجلس را حل می‌کرد، اما الان همانجا احتیاج به روغن کاری دارد.

روحانی: فردا اگر شرایط سیاسی ما تغییر کند قیمت ارز نصف خواهد شد حجت الاسلام حسن روحانی شامگاه سه شنبه در جلسه شورای ادرای استان اردبیل به جایگاه مرزی استان اردبیل اشاره کرد و بیان کرد:  با همسایه شمالی این استان یعنی آذربایجان روابط بسیار گرم و صمیمانه‌ای داریم و همکاری‌های مشترکی بین دو کشور در حال انجام است

به گزارش سلام نو، وی اضافه کرد:  چند طرح بزرگ مشترک بین دو کشور اجرا شده و چند طرح دیگر نیز  پیش رو داریم،  شهرک صنعتی مشترک که محل آن استان اردبیل است  بین دو کشور ایجاد خواهد شد،  ضمن اینکه طرح راه آهن از آستارا به رشت با مشارکت این کشور در حال اجراست.

رییس جمهوری با اشاره به استعدادهای استان اردبیل و  خدمات در این منطقه  گفت: در این استان در زمینه بزرگراه و راه آهن تلاش خوبی شده و یکی از آرزوهای مردم در این دولت  محقق خواهد شد.

وی اضافه کرد: طرح‌های افتتاحی امروز در استان اردبیل بسیار مهم بود، در صنعت شاهد تحول خوبی در استان هستیم، ساخت کامیون بدست توانمند ایرانیان در این استان ارزشمند  است و اینکه ظرفیتی وجود دارد که می‌تواند با تکمیل ظرفیت روزانه ۵۰ کامیون سنگین را بسازد و تحویل دهد کار بزرگی است.

وی بیان کرد: در بخش لاستیک‌سازی که یک فاز آن را افتتاح کردیم برای خودروهای سنگین و کامیون ها ۳۰۰ هزار لاستیک را در سال تولید کند که کار بسیار ارزشمندی است.

آقای روحانی اضافه کرد: این استان ظرفیت بزرگی در معادن دارد و اگر در برنامه‌ریزی‌ها اعمال شود در شناسایی این ظرفیت‌ها باید تلاش شود و معادن به مردم واگذار شود، باید به مردم کمک کنیم. بخشی از اشتغال و ثروت برای کشور ما معادن هستند.، این استان همچنین استعداد خوبی در گردشگری دارد./ انتخاب

اخبار مرتبط

icon news

جزئیات گفتگوی ۴۰ دقیقه‌ای روحانی با پوتین

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهور درباره گفتگوی بین روحانی و پوتین توضیح ...

تماس تلفنی روحانی و پوتین با محوریت برجام

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در یک تماس تلفنی با پوتین از مواضع روسیه در حمایت از بر...

روحانی: کرونا در استان‌های جنوبی روند نزولی دارد / در روزهای سخت می‌توانیم خودکفا شویم

حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز در آئین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو گفت: کرونا ...

مرگ تنها وزیر کارگران بعد از سال‌ها گوشه نشینی

مهم‌ترین دست سرحدی زاده ایستادگی بر سر حقوق کارگران در سال‌های نخست انقلاب است که منج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news