اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 29 تیر 1398
19 دی 1397 19 دی 1397
13:38 13:38

۲۴۱ نماینده مجلس از قاضی‌زاده‌هاشمی تقدیر کردند

عضو هیات رییسه مجلس گفت: ۲۴۱ نماینده در بیانیه ای از خدمات سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان در این وزارت خانه تقدیر و تشکر کردند.
بیانیه ۲۴۱ نماینده مجلس خطاب به قاضی‌زاده‌هاشمی

به گزارش سلام نو، عضو هیات رییسه مجلس گفت: ۲۴۱ نماینده در بیانیه ای از خدمات سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان در این وزارت خانه تقدیر و تشکر کردند.

علی اصغر یوسف نژاد در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس این بیانیه را قرائت کرد.

در این بیانیه خطاب به سید حسن قاضی زاده هاشمی آمده است: حضور موثر و مستمر و خالصانه شما به عنوان وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در اقصی نقاط کشور به ویژه مناطق مرزی سبب به ثمر نشستن طرح ها و پروژه های متعدد نظام سلامت به کام شریف مردم ایران بوده است و خاطرات حرکات جهادی اوایل انقلاب را در اذهان زنده کرد.

این بیانیه می افزاید: خدمتگزاری بی منت، قوام با صداقت و تلاش خستگی ناپذیرتان موجی از امید و رضایت را در میان آحاد جامعه فراهم کرد. در این قریب شش سال که به عنوان خادم ملت و معتمد نمایندگان در سنگر بهداشت و درمان قرار داشتید به وضوح حرکت به سمت آرمان ها و اهداف سیاست های کلان و نظام سلامت مشهود بوده است.

در این بیانیه خطاب به قاضی زاده هاشمی امده است: در دوران مسوولیت شما در وزارت بهداشت هر طرحی را چنان بدیع در جهت ارتقای سلامت بر انداخت که افق درخشان در برابر ملت شریف ایران ایجاد کرد که ملت ایران آثار بی بدیل آن را در زندگی درک و لمس کردند.

این نامه می افزاید: تاریخ گواهی خواهد داد دوران تنگناها و ناملایمات اقتصادی و تحریم همه جانبه جهان استکبار خدمات وزارت بهداشت با مدیریت جهادی منجر به وقوع انقلابی عظیم در عرصه سلامت شد.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: شما در مسیر خدمت پایمردی کردید و الگوی مثال زدنی از مدیریت جهادی را به جوانان این مرز و بوم معرفی کردید لذا بر اساس آموزه های دینی و به واسطه خدمات و زحمات زیاد شما از درگاه خداوند منان خواستار موفقیت روزافزون هستیم./خبرانلاین

اخبار مرتبط

icon news

تذکر نماینده میناب به وزیر بهداشت

نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس در مورد رسیدگی به بیمارستان های استان متبوع ...

انحلال تعدادی از شرکت‌های هیات امنای ارزی در وزارت بهداشت

وزیر بهداشت اظهار کرد: متأسفانه مواردی هم ارز دولتی برای واردات دارو و یا تجهیزات پزش...

اظهارات وزیر بهداشت در مورد پرونده الکترونیک سلامت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تکمیل  پرونده الکترونیک سلامت خبر داد.

وقتی روحانی با نمکی شوخی می‌کند+فیلم

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در مراسم آغاز استقرار پرونده ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news