اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 02 فروردین 1398
19 دی 1397
19:00

پلیس در پردیسان مستقر می شود

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست از استقرار دو کانکس پلیس در ضلع‌های شمالی و جنوبی پارک پردیسان خبر داد.

استقرار کانکس پلیس در پارک پردیسان

به گزارش سلام نو ، سرهنگ جمشید محبت‌خانی در جلسه‌ای که در پی دریافت گزارش‌های مردمی از حضور برخی افراد در قالب دستفروش در پارکینگ‌های پارک پردیسان برگزار شد،  گفت: با خبر شدیم که برخی افراد در پارکینگ شمالی و جنوبی باعث آزار و اذیت نوامیس مردم می‌شوند و اقدام به فروش کالاهای غیرمجاز و نامشروع می‌کنند و این موضوع ناراحتی مردم را به همراه داشته است.

وی ادامه داد: با توجه به موقعیت استراتژیک پارک پردیسان و تمایل خانواده‌ها به استفاده از این پارک، متاسفانه مواردی از سلب آسایش شهروندان گزارش شد که برای رفع آن اقدام کردیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، محبت خانی با اشاره به همراهی نیروی انتظامی گفت: عصر دیروز جلسه ای با حضور سرهنگ ظهیری - رئیس پلیس پیشگیری فاتب، سرهنگ بهاری - جانشین پایگاه دوم پلیس آگاهی و نماینده پایگاه دوم پلیس امنیت، سرهنگ دوم عبادی - رئیس پلیس بزرگراههای غرب تهران، سرهنگ بابک غلامی - معاون عملیات یگان و حمیدرضا ایلکا - رئیس حراست سازمان و دادخواه - مسئول حفاظت فیزیکی سازمان محیط زیست  درفرماندهی یگان حفاظت سازمان محیط زیست برگزار شد و  به اتفاق بازدیدی از محل داشتیم. قرار شد رزمایش انتظامی در پارک انجام بگیرد تا پارک برای مجرمان ناامن شود. همچنین در دو ضلع شمالی و جنوبی پارک نیز کانکس نیروی انتظامی مستقر شده گشت‌زنی ها در پارک افزایش خواهد یافت تا امنیت افزایش پیدا کند خانواده‌ها با آرامش بیشتری از فضای پارک استفاده کنند.

/ایلنا

اخبار مرتبط

27 رأس گوسفند زنده قاچاق کشف شدند

فرمانده انتظامی بردسکن گفت:در ایام نوروز هرگونه نقل و مکان منزل نیز باید با هماهنگی ک...

جاده چالوس از پنج‌شنبه‌شب برفی می شود

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از برفی شدن جاده چالوس از امشب و فرد...

آدم‌ ربایان اهوازی دستگیر شدند

با تلاش نیروهای پلیس آدم ربایانی اهوازی به دام قانون افتادند.

کشف انبار بزرگ اقلام آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در غرب تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: انبار بزرگ اقلام آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در ...

دیدگاه خود را بنویسید