اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 28 دی 1398
13 دی 1398 13 دی 1398
10:08 10:08

رییس مجلس درباره شهادت سردار سرافراز چه گفت؟

رییس مجلس با صدور پیامی در پی شهادت سردار سلیمانی، گفت: ملت ایران هرگز از خون فرزندان قهرمان خویش نخواهد گذشت.

لاریجانی

رییس مجلس با صدور پیامی شهادت سردار سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش سلام نو در پیام علی لاریجانی آمده است:

بسم‌ رب الشهدا و الصدیقین
شهادت سردار سرافراز ،  فرمانده شجاع ، قهرمان،  حماسه آفرین  و کم نظیر  سپاه اسلام ، شهید قاسم سلیمانی و شماری از همرزمان دلاورشان  را پس از عمری رشادت و مجاهدت در راه پاسداری از   قرآن و  مکتب اهل بیت(ع) و اعتلای ایران اسلامی  به حضرت ولی عصر( ارواحنا فداه) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی ،  ملت شریف ایران ، مردم سلحشور استان کرمان ،  خانواده  عزیز و ارجمند ایشان و دیگر شهدای همرزمشان،  به  مجموعه‌ پر افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه رزمندگان غیور نیروی قدس تبریک و تسلیت می گویم.

این فرماتده مقتدر ، محبوب و عزت آفرین،  افتخار همه ایرانیانی بود که  دل در گرو استقلال  و اعتلای کشور داشتند و سرانجام نیز در این راه از خون پاک خویش مایه گذاشت و  به دست شقی ترین افراد این روزگار ، رژیم جنایتکار و سفاک آمریکا به شهادت رسید و به اعلی علیین پیوست. رژیم خبیث آمریکا بداند که ملت بزرگ ایران برای حفظ عزت و سربلندی خود، تا کنون فرزندان عزیز  بسیاری را در راه خداوند تقدیم کرده است که برادر عزیزم،  شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از آن بزرگمردان است؛ اما این ملت، هرگز از خون فرزندان قهرمان خویش نخواهد گذشت؛ همان گونه که از  جنایات شاه معدوم و صدام متجاوز که مزدوران ذلیل آمریکا بودند، نگذشت‌.

امروز رژیم آمریکا منفورترین رژیم در جهان است و نظام استکبار می داند که با این گونه جنایت ها هرگز نخواهد توانست در اراده  های مصمم مجاهدان بزرگی که در دامان ملت های مسلمان تربیت شده اند، خللی به وجود آورد. شهید قاسم سلیمانی،  الگویی درخشان از این اراده های پولادین و تربیت یافتگان مکتب اسلام است . او که همه جوانی پاک و متعبّد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن  و نظام جمهوری اسلامی گذرانیده بود،  تا واپسین لحظات عمر  پربرکت خویش را  در راه مقابله با اشقیای تکفیری و  تروریست های جنایتکار  سپری کرد، و در همین جبهه‌ شریف  به آرزوی دیرین  خود یعنی جان دادن در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل الله نائل آمد .  فضل و رحمت بی کران خداوند  متعال بر آن شهید بزرگ گوارا باد.

بی شک صف استوار آرزومندان این موهبت  و پویندگان  راه  جهاد و شهادت در ایران اسلامی ، در سپاه و در  همه‌ نیروهای مسلّح جمهوری اسلامی،  بنیانی مرصوص است که تداوم مسیر  نورانی شهید قاسم  سلیمانی  و دیگر شهدای اسلام و انقلاب را رقم خواهد زد و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا.
علی لاریجانی
رییس مجلس شورای اسلامی

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

لاریجانی از هوا مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان را بازدید کرد

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در مناطق سیل زده از برخی مناطق استان سیست...

توضیحات پزشکیان درباره حضور لاریجانی در چابهار

مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس در جلسه علنی امروز مجلس گفت: علی لاریجانی رییس مجلس در م...

اولین اقدامات علی لاریجانی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان سیستان و بلوچستان برای بررسی شرایط سی...

ترور شهید سلیمانی خطای محاسباتی ترامپ بود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ترامپ با با حذف فیزیکی سردار شهید سلیمانی هزین...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news