اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
13 دی 1398 13 دی 1398
11:20 11:20

سپاه : شادی لحظه‌ای آمریکایی‌ها به عزا تبدیل خواهد شد

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قطعا شادی لحظه‌ای آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها به عزا تبدیل خواهد شد.

سردار شریف

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در حملات هوایی نیروهای آمریکایی در کشور عراق با بیاتن این‌که سپاه امروز فصل جدیدی را آغاز خواهد کرد و جبهه مقاومت در نقطه شروع جدیدی قرار خواهد گرفت تصریح کرد: قطعا شادی لحظه‌ای آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها دیری نخواهد پایید و به عزا تبدیل خواهد شد.

به گزارش سلام نو، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه اظهار کرد: قاسم سلیمانی یکی از فرماندهان با تدبیر، شجاع، ولایت مدار و انقلابی بود که در طول عمر پربرکت خود در 41 سال گذشته برای امنیت ملت و امت اسلامی و مبارزه با دشمنان قسم خورده امت اسلامی مجاهدت‌های فراوانی کرد.

وی با بیان این‌که سرلشگر سلیمانی در طول عمر خود در عرصه‌های خطر متعددی قرار گرفت، افزود: سلیمانی در صحنه‌های دفاع مقدس بارها تا مرز شهادت پیش رفت و همچنین در توانمندکردن جبهه مقاومت برای نابودی رژیم صهیونیستی، بارها تا مرز شهادت پیش رفت.

سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به دریافت نشان عالی ذوالفقار از سوی فرمانده کل قوا از سوی سرلشگر سلیمانی خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی پیش از آنکه به دست آمریکایی‌ها به شهادت برسد لقب زیبا و پرمعنای شهادت مقام معظم رهبری در سفر کرمام معظم له دریافت کرد. او جانبازی بود گرچه بالاترین مدال افتخار نظامی ایران را از سوی مقام معظم رهبری دریافت کرده بود، اما همواره خود را سرباز ولایت و امت اسلامی می‌دانست.

به گزارش ایسنا، سردار شریف با تاکید بر این‌که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فصل جدیدی را آغاز خواهد کرد، گفت: جبهه مقاومت نیز در نقطه شروع جدیدی قرار خواهد گرفت و آرمان‌های شهید سلیمانی کاملا مشخص است و آموزش‌های لازم برای جبهه مقاومت و تدابیر لازم در طول حیات پربرکت ایشان روشن و واضح است و قطعا این شادی لحظه‌ای آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها دیری نخواهد پایید و به عزا تبدیل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مردم فهیم انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در طول و عرض جهان اسلام انتقام خون این شهید سرافراز را به چیزی جز سرافرازی و سربلندی ملت ایران و آزادی قدس نمی‌اندیشید، فکر نمی‌کنند و ما مطمئن هستیم شاگردان و تربیت‌یافتگان این فرمانده لایق و شجاع حتما آرمان‌های ایشان که همان آرمان‌های ترسیمی توسط حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است را محقق خواهند کرد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

مسئول پرونده ترور سردار سلیمانی کشته شد؟

پایگاه خبری تحلیلی «وترنز تودی» به نقل از منابع اطلاعاتی روسیه نوشته است که مایکل دی ...

چرا آمریکا حاج قاسم را مهم‌ترین دشمن خود می‌دانست؟

حسین دهقان، مشاور تظامی فرماندهی کل قوا با اشاره به دلیل ترور سردار سلیمانی توسط آمری...

آیت الله مایک کیست؟/ از شکار بن لادن تا ترور حاج قاسم

ظاهرا نقش مایک در ترور حاج قاسم چنان پررنگ بوده که تحلیل‌گر رادیو فردا آن را "بزرگ‌تر...

ظریف با نص صریح سخنان رهبر انقلاب مخالفت کرده!

علیرضا سلیمی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به اظهارات اخیر محمدجواد ظریف وزیر امو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news