اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
13 دی 1398 13 دی 1398
11:29 11:29
در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی؛

تکذیب شد / برگزاری جلسه فوق‌العاده شورای عالی امنیت ملی با حضور رهبر انقلاب

بنا به گفته برخی منابع خبری جلسه شورای عالی امنیت ملی با حضور آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی و حسن روحانی، رئیس جمهور در حال برگزاری است. هر چند این نخستین باری نیست که جلسات شورای عالی امنیت ملی در حضور رهبر انقلاب تشکیل شده اما این اتفاق اهمیت فوق العاده این جلسه را نشان می‌دهد.

سلام نو - سرویس سیاسی: بنا به گفته برخی منابع خبری جلسه اضطراری شورای عالی امنیت ملی با حضور آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی و حسن روحانی، رئیس جمهور در حال برگزاری است. هر چند این نخستین باری نیست که جلسات شورای عالی امنیت ملی در حضور رهبر انقلاب تشکیل شده اما این اتفاق اهمیت فوق العاده این جلسه را نشان می‌دهد.

پیش از این کیوان خسروی، سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در ارتباط با این جلسه فوری گفته بود: از ساعاتی دیگر جلسه فوق العاده شورای عالی امنیت ملی برای بررسی اقدام جنایتکارانه حمله به خودرو سردار سلیمانی در بغداد که منجر به شهادت ایشان برگزار می‌شود.

ساعتی بعد خبر این جلسه تکذیب شد. پدرام الوند خبرنگار و از مدیران ایرنا نیز در این باره نوشت:

برخلاف تأکید رسانه‌های مختلف، جلسه شورای عالی امنیت ملی با حضور رهبر انقلاب برگزار نشده است. حتما رفت و آمدهایی در سطوح عالی بوده اما شورای عالی امنیت ملی در چارچوب ساختار حقوقی‌ای که دارد تشکیل جلسه داده و بیانیه صادر شده است.

سردار حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بامداد جمعه در حمله هوایی نیروهای امریکایی در نزدیکی میدان هوایی بین‌المللی بغداد، پایتخت عراق ترور شد و به شهادت رسید. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت دفاع امریکا این خبر را تایید کرده‌اند. بنا به گفته پنتاگون این حمله با دستور مستقیم دونالد ترامپ رخ داده.

اخبار مرتبط

icon news

روحانی به ونزوئلا تبریک گفت

رئیس جمهور با فرستادن پیامی فرا رسیدن سالروز استقلال جمهوری بولیواری ونزوئلا را تبریک...

روحانی: توطئه دشمنان در فروپاشیدن اقتصاد ایران به نتیجه ‌نمی‌رسد

حسن روحانی رییس جمهور کشورمان امروز در جلسه ستاد اقتصادی دولت گفت: با بازگشت مبادلات ...

استیضاح رئیس‌جمهور را کلید بزنید!

محمدتقی نقدعلی، نماینده خمینی‌شهر در صحن علنی مجلس اعلام کرد آقای حسن روحانی را به دل...

پیام تبریک رئیس‌جمهوری برای سالروز استقلال الجزایر

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهوری سالروز استقلال جمهوری دموکراتیک خلق الج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news