اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
14 دی 1398 14 دی 1398
20:15 20:15
فرمانده کل سپاه:

ترور سردار سلیمانی یک انتقام گیری راهبردی را در پی دارد

فرمانده کل سپاه با اشاره به ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی توسط آمریکا تاکید کرد که این رخ داد یک انتقام گیری راهبردی را در پی دارد که به حضور آمریکا در منطقه پایان می‌دهد.

یک انتقام گیری راهبردی به حضور آمریکا در منطقه پایان خواهد داد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ترور سردار شهید قاسم سلیمانی یک انتقام گیری راهبردی را در پی دارد که مطمئناً به حضور آمریکا در منطقه پایان خواهد داد.

به گزارش سلام نو به نقل از صداوسیما، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت : ترور سردار شهید قاسم سلیمانی یک انتقام گیری راهبردی را در پی دارد که مطمئناً به حضور آمریکا در منطقه پایان خواهد داد.

وی افزود: این ترور، باعث شکل گیری یک انرژی جدید در جغرافیای وسیع به صورت خود جوش، آتش به اختیار و مصمم برای یک انتقام گیری سخت می‌شود.

سردار سلامی افزود: این انتقام گیری در جغرافیای وسیع در طول زمان و با تاثیرهای تعیین کننده خواهد بود.

فرمانده کل سپاه گفت: آمریکایی‌ها با این اقدام خود، آغازی برای پایان حضور خود ساختند و ترور سردار سلیمانی نقطه آغازی برای پایان حضور آمریکا در منطقه است.

سردار سلامی افزود: این عبارت ثبت شود، زیرا بعدها همه تحقق آن را خواهند دید.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ترور سردار سلیمانی پایان سردار سلیمانی نیست؛ بلکه آغاز جدیدی بر سردار سلیمانی است و او خود یک مسیر و مکتب از جهاد و مبارزه ضد مستکبران است.

وی گفت: امروز جبهه مقاومت، علاوه بر آرمان‌های قبلی، انتقام خون سردار رشید اسلام ابومهدی المهندس و سردار شهید قاسم سلیمانی و همراهان شهید آنان را خواهند گرفت و این ده نفر امروز بیرق دار یک حرکت جدید در جهان اسلام هستند.

اقدام آمریکایی‌ها یک خطای بسیار بزرگ بود

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: اقدام آمریکایی‌ها در ترور سردار قاسم سلیمانی یک خطای بسیار بزرگ بود.

سردار سلامی افزود: آمریکایی‌ها هر چه در سال‌های گذشته تلاش کردند که خود را دوست ملت‌ها نشان بدهند و ملت‌های مستقل و آزاد از جمله ملت ایران را در مقابل نظام‌های خود قرار دهند و سال‌ها عملیات سیاسی، روانی و رسانه‌ای گسترده و قدرتمند برای تسخیر دل‌های جوانان در جهان اسلام انجام داده بود، با ترور سردار بزرگ قاسم سلیمانی، همه این تلاش‌ها و هزینه‌های شأن از بین رفت.

وی گفت: سیاست آمریکا در جهان اسلام با ترور سردار شهید قاسم سلیمانی فرو پاشید.

فرمانده کل سپاه افزود: مردم عراق در بغداد، کربلا و نجف، از فرمانده بزرگ ابو مهدی المهندس و سردار قاسم سلیمانی، یک مشایعت و تشییع بسیار قوی و پر حجم را ترسیم کردند و امروز در هر نقطه از دورترین نقاط عالم اسلام هم هر مسلمانی اشک می‌ریزد.

سردار سلامی گفت: کینه و نفرتی که آمریکایی‌ها به پیکره جهان اسلام تزریق کردند، به صورت طبیعی یک انرژی جدید برای یک نبرد علیه آمریکایی‌ها در یک جبهه وسیع و نه در یک نقطه به وجود آورد.

اخبار مرتبط

icon news

آمریکا مانع اعطای وام صندوق بین‌المللی پول به ایران شد

نیکی هیلی اعلام کرد اعطای وام به ایران انجام نخواهد شد.

امنیت منطقه با اطاعت از آمریکا تامین نمی‌شود

سیدعباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد زمان آن فرا رسیده کشورهایی که بیش از...

جیش العدل انفجار بمب در مسیر خودروی سپاه را برعهده گرفت/ نماینده زاهدان: تلفات نداشت

 جيش العدل ادعا کرده است در عملیات تروریستی بمب گذاری در مسیر خودرو سپاه مجتبی میر شک...

مشکلات ونزوئلا با واردات سوخت از ایران کم نمی‌شود

رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد با وارد کردن سوخت از ایران کمبودهای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news