اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 29 دی 1398
15 دی 1398 15 دی 1398
20:58 20:58

معاون بسیج: انتقام ما باید «تاکتیکی و راهبردی» باشد

معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه همه سران کاخ سفید را بکشیم ارزش یک تار موی حاج قاسم سلیمانی را ندارد، گفت: ما باید انتقام بگیریم اما اقدام ما دو نوع است؛ اقدام تاکتیکی و اقدام راهبردی.

به گزارش سلام نو، سردار سالار آبنوش امشب در مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که در دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد، با اشاره به اینکه انتقام تاکتیکی توسط جبهه مقاومت در حال طرح‌ریزی است، اظهار کرد: ما اقدام تاکتیکی در جبهه مقاومت خواهیم داشت اما مطالبه‌گری را ادامه می دهیم.


وی ادامه داد: یکی از خواسته‌های دشمن این است که ما بی تابی و عجله کنیم اما باید بی تابی نکنیم چرا که به موقع جبهه مقاومت اقدام خواهد کرد اما هیچ گاه دستاورد آن به اندازه حاج قاسم نیست.


وی با تاکید بر اینکه اقدام تاکتیکی صورت خواهد گرفت، تصریح کرد: مطالبه گری را ادامه دهید اما بی تابی نکنید بی ممکن است از شرایط ولایت‌مداری نباشد.


آبنوش خاطرنشان کرد: دشمن با حماقت یک جبهه‌ای به وسعت کره زمین جلوی خود باز کرد. امروز داوطلبان شهادت نیجری ها و آفریقایی ها کمتر از ما نیستند به‌طوری‌که در افغانستان، پاکستان، هند و حتی آمریکا خونخواهی شروع شده، پس نگران نباشید ما یک جز از جبهه مقاومت هستیم.

وی افزود: آنچه که می تواند تا اندازه ای هم وزن خون شهید باشد انتقام راهبردی است و بخش عظیمی از انتقام راهبردی مربوط به مردم ایران است.

معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفان یادآور شد: اولین انتقام راهبردی از خون سردار سلیمانی و سرداران شهید ما برملا کردن چهره اشعث هاست.


آبنوش ادامه داد: اشعث ها چند نفرند؛ آن کسانی که باعث فتنه ۸۸ شدند و بزرگترین فرصت نظام را به بزرگترین تهدید تبدیل کردند به طوریکه حضور ۸۰ درصدی مردم در انتخابات به تهدید تبدیل شد.


وی خاطرنشان کرد: اشعث ها لبه دوم قیچی شدند و چند سال مردم ما را زیر فشار تحریم ها که خروجی فتنه بود، له کردند./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اسد بالاترین نشان افتخار سوریه را به سپهبد شهید سلیمانی می‌دهد

نخست‌وزیر سوریه که در ایران به سر می‌برد  از اعطای بالاترین نشان و مدال افتخار به مقا...

پیشنهاد نامگذاری دانشگاه پزشکی کرمان به‌ نام شهید سلیمانی

شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی کرمان پیشنهاد نامگذاری دانشگاه را به نام «دانشگاه علوم ...

دختر سردار شهید سلیمانی میهمان رهبر انقلاب شد +تصاویر

در مراسم بزرگداشت سردار شهید سلیمانی که از سوی رهبر انقلاب برگزار شد دختر سردار سپهبد...

با حضور مقام معظم رهبری مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد + تصاویر

 صبح امروز مراسم بزرگداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان با حضور مقام ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news