اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 18 تیر 1399
16 دی 1398 16 دی 1398
11:50 11:50

وداع باشکوه تهرانی‌ها با شهید قاسم سلیمانی/ پیکر مطهر سپهبد قاسم سلیمانی با شعار «حیدر حیدر» تشییع شد/تصاویر

مردم شهیدپرور تهران با حضور میلیونی، ساعت‌ها قبل از آغاز مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در خیابانها حاضر شدند.

به گزارش سلام نو، پیکر شهدا با شعارهای حیدر حیدر مردم انقلابی به سمت میدان انقلاب تشییع شد.

همزمان با برگزاری مراسم تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی، دانشجویان بسیجی دانشگاه های تهران در ضلع شرقی میدان انقلاب اسلامی تجمع کردند.

دانشجویان در این تجمع با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی را محکوم کردند.

تعدادی از دانشجویان با لباس رزم و برخی هم کفن پوش در این تجمع شرکت کرده‌اند، آنها با در دست داشتن دست نوشته‌هایی آمادگی کامل خود را برای حضور در میدان نبرد با آمریکا و رژیم صهیونیستی و گرفتن انتقام سخت از آمریکا اعلام کردند.

به آتش کشیدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی از اقداماتی است که از سوی دانشجویان در این تجمع صورت گرفت. دانشجویان در ادامه این تجمع همگام با اقشار مختلف مردم پیکر مطهر شهید سلیمانی را تا میدان آزادی تشییع خواهند کرد.

همچنین،  منتقمین سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان،‌ با در دست داشتن دست نوشته‌هایی با مضامینی همچون «لال شود زبانی که پس از سلیمانی حرف از مذاکره با آمریکا بزند» تکلیف مذاکره با آمریکا را تعیین کردند.

بردار رئیس دولت اصلاحات هم آمد

همچنین علی خاتمی برادر و رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات برای شرکت در مراسم وداع با سردار شهید قاسم سلیمانی حضور یافت.

حلق‌آویز کردن نمادین عروسک ترامپ توسط مردم

برنابر گزارش ایسنا، خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی در این مراسم حضور چشمگیری دارند و خبرنگار نیویورک تایمز در توئیتی حضور مردم را میلیونی و در ۲۵ سال اخیر بی‌سابقه دانسته است. یک خبرنگار المانیتور هم با اشاره به مراسم تشییع شهید سلیمانی در توئیتر خود نوشته است: من تاکنون چنین چیزی در ایران ندیده‌ام. حتی مراسم‌های مذهبی این گونه (مردم) را جمع نمی‌کند که قاسم سلیمانی کرده است. خبرنگار ام‌اس‌ان‌بی‌سی هم نوشته است: دستور ترامپ برای ترور سلیمانی نتیجه عکس‌دهد.

مردم همچنین با آتش زدن پرچم‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و حلق‌آویز کردن نمادین عروسک ترامپ، انزجار خود را از این اقدام تروریستی ایالات متحده و حامیان عبری-عربی‌اش اعلام کردند.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

پیام رهبر انقلاب درپی حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر

 رهبر معظم انقلاب در پیامی جان‌باختن جمعی از شهروندان در حادثه‌ی تلخ آتش‌سوزی اخیر را...

تشکر آملی لاریجانی از الطاف رهبر انقلاب

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی از بیانات حکیمانه و الطاف کریمانه رهبر معظم انقل...

سخنرانی رهبر انقلاب در همایش سراسری قوه قضائیه

صبح امروز در سالروز شهادت دکتر بهشتی و یارانش در انفجار حزب جمهوری اسلامی حضرت آیت‌ال...

علت انفجار شب گذشته درشرق تهران مشخص شد

امیر سرتیپ دوم داود عبدی، معاون فرهنگی وزارت دفاع و سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news