اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 فروردین 1399
22 دی 1398 22 دی 1398
11:20 11:20

نجبا: انتقامی سخت در انتظار عاملان شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

دبیرکل جنبش مقاومت نجبا اعلام کرد عراق دیگر برای آمریکایی‌ها، مزدوران و دوستداران آن‌ها امن نیست.

دبیرکل نجبا: انتقام سردار سلیمانی را می‌گیریم

به گزارش سلام نو،  شیخ "اکرم الکعبی" دبیرکل جنبش مقاومت نجبا با حضور در منزل سپهبد شهید حاج "قاسم سلیمانی" با بیان اینکه جبهه مقاومت به زودی انتقامی سختی از عاملان این اقدام تروریستی می‌گیرد، به دختر ایشان قول داد که "عراق دیگر برای آمریکایی‌ها، مزدوران و دوستداران آن‌ها امن نخواهد بود".

در پی شهادت سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با حضور در منزل آن شهید والامقام، با خانواده ایشان دیدار و گفت وگو کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» ضمن عرض تسلیت به خانواده مکرم شهید سلیمانی، با بیان خاطره‌ای، خطاب به دختر این شهید گرانقدر اظهار داشت: یکبار شما را با حاج قاسم در عراق دیدم، اگر به خاطر داشته باشید وقت افطار بود. خیلی برایم عجیب بود، از حاج قاسم پرسیدم چرا دخترت را در معرض خطر قرار داده و به عراق آورده‌ای؟ ایشان پاسخ داد دخترم بسیار به من وابسته است و اغلب وقت‌ها اصرار می‌کند که با من بیاید؛ لذا گاهی مجبور می‌شوم او را با خودم بیاورم.
وی با اشاره به وعده جبهه مقاومت برای گرفتن انتقامی سخت از تروریست‌های آمریکایی، تصریح کرد: از خداوند می‌خواهم به شما صبر دهد. شما حق دارید خیلی به حاج قاسم افتخار کنید ولی ان‌شاءالله خیلی زود خبر انتقام حاج قاسم را خواهید شنید.
دبیرکل نُجَباء افزود: من به اینجا آمدم تا به شما تسلیت بگویم و با شما عهد می‌بندم که عراق دیگر برای آمریکایی‌ها امن نخواهد بود.
شیخ اکرم الکعبی در پایان از خانواده این شهید سرافراز اسلام خواست که برای پیروزی مقاومت در برابر دشمنان قسم‌خورده اسلام دعا کنند.

پهپادهای متجاوز آمریکایی روز جمعه (13 دی ماه) کاروان حامل سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و ابومهدی مهندس جانشین نیروهای بسیج مردمی عراق را با موشک هدف قرار دادند که این اقدام تروریستی منجر به شهادت این دو فرمانده دلاور و هشت نفر دیگر از یاران ایشان شد.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

پنتاگون: از وجود زخمی‌ها در پایگاه عین‌الاسد خبر نداشتیم

سخنگوی پنتاگون اعلام کرد یک هفته پس از حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد، سران ارت...

هنگام حمله ایران به عین‌الاسد، پرسنل نظامی بلندپایه آمریکا آنجا بودند!

سی‌ان‌ان در خبری اعلام کرده در شب انتقام سخت ایران شماری از پرسنل نظامی بلندپایه آمری...

همه پایگاه های نظامی آمریکا هدف انتقام سخت هستند

سفیر اسبق ایران در برزیل معتقد است که پایگاه های نظامی آمریکا مصونیتی از انتقام و پاس...

از هوشمندی و عقلانیت در سیاست خارجی تا کمبودهای سیاست داخلی

سوال این‌جا است که درایت، عقلانیت و هوشمندی این عملیات با این همه دست آورد که ترامپ ر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news