اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 29 دی 1398
22 دی 1398 22 دی 1398
11:19 11:19

فیلم «خون شد» در جشنواره حضور خواهد داشت / آقای کیمیایی فقط اختیار بخش کارگردانی را دارند

جواد نوروزبیگی تهیه کننده ۵۳ ساله سینمای ایران متولد ۳ فروردین ۱۳۴۵ در  تهران است، وی تهیه کنندگی فیلم های شاخصی نظیر : «مارموز»، «سلام بمبئی»، «پستچی سه بار در نمی‌زند»، «یک وجب از آسمان» و ... را در کارنامه کاری خود دارد.

سلام نو - سرویس فرهنگ و هنر : جواد نوروز بیگی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار سلام نو، پیرامون حضور فیلم «خون شد» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: پیرو بیانیه ای که دیشب بنده منتشر کردم فیلم «خون شد» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با قدرت حضور خواهد داشت و فقط آقای کیمیایی اختیار بخش کارگردانی را دارند و ما به احترام وی قبول کردیم که بخش کارگردانی را از داوری جشنواره  خارج کنیم و فیلم «خون شد» فقط در این بخش داوری نخواهد شد، اما در مابقی بخش‌ها مورد قضاوت قرار خواهد گرفت.

وی در همین راستا افزود: فیلم «خون شد» فیلم بسیار خوبی شده است و طبق نظر آقای کیمیایی جزء ۵ فیلم برتر وی هستند و مطمئن هستم مردم این فیلم را دوست خواهند داشت.

بیشتر بخوانید :
۱۰ فیلم جنجالی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / فیلم «خون شد»

تهیه کننده فیلم «خون شد» در خصوص سختی های تولید این فیلم اظهار کرد: در کنار آقای کیمیایی کار کردن اصلاً سخت نیست و در کنار وی قرار گرفتن سراسر لذتبخش است و ما هرگز مشکل اجرایی با هم نداشتیم و کار را به جلو بردیم و حدود دو ماه فیلمبرداری کار در تهران و سواد کوه زمان برد.

وی در خصوص حضور سایر فیلم هایش در جشنواره اظهار کرد : امسال دو فیلم در جشنواره فیلم فجر خواهم داشت، اولی فیلم «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی که در بخش مسابقه  است و دیگری نیز فیلم «کشتارگاه» به کارگردانی آقای عباس امینی را در بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر خواهم داشت.

تهیه کننده فیلم «ملبورن» در پایان درخصوص سایر فعالیت های تهیه کنندگی اش و کارهای آماده اکران خاطر نشان کرد : فعلاً فعالیت خاصی ندارم و در حال حاضر تمرکزم بیشتر معطوف به جشنواره است و انشالله پس از جشنواره در مورد کارهای جدید تصمیم خواهیم گرفت و دو فیلم «مهمان خانه ماه نو» به کارگردانی «تاکفومی تسوتسویی» کارگردان ژاپنی که محصول مشترک ایران و ژاپن است و همچنین فیلم «سراسر شب» ساخته فرزاد موتمن است که به زودی در گروه آزاد اکران خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

icon news

تعامل و همکاری سینما ، شهرداری و جشنواره ی فیلم فجر

حضور و مشارکت شهرداری تهران در برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، برای اولین بار ا...

بلیت فروشی فیلم های کوتاه و مستند جشنواره سی و هشتم فجر

بر اساس جدول گروه‌بندی فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، امسال برای فیلم‌های کوت...

"تومان" پروژه ای سنگین در سودای سیمرغ فجر سی و هشتم

کارگردان «تومان»  فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر 38 این پروژه را بسیار...

توضیحات شهردار تهران در ارتباط با کمک های مالی به فجر 38

شهردار تهران در مورد حواشی کمک به جشنواره فیلم فجر واکنش نشان داد و گفت: این موضوع مر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news