اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 10 فروردین 1399
22 دی 1398 22 دی 1398
20:04 20:04

پیشکسوت استقلال: روزهای خوبی در انتظار آبیها نیست

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: روند استقلال بعد از جدایی آندره استراماچونی اصلا خوب نبود و روزهای خوبی را برای این تیم پیش بینی نمی‌شود.

استقلال نیم فصل خوبی ندارد/ حضور قلعه‌نویی در تیم ملی  مثبت نیست

به گزارش سلام نو، احمد جمشیدیان اظهار داشت: برای باشگاهی مثل استقلال با این همه سابقه و افتخار زشت است سطح دیپلماسی مدیرانش مقابل مربیان خارجی در این سطح پایین باشد که استراماچونی با این وضعیت این تیم را ترک کند.

هافبک پیشین آبی پوشان بیان داشت: بعد از جدایی استراماچونی باشگاه کاملا به هم ریخت و روند این تیم با سرعت نزولی شد. متاسفانه در حالی که یک روز به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی مانده هنوز اتفاق خاصی در این تیم نیفتاده و تیم مدیریتی که نتوانست استراماچونی را حفظ کند، حالا در نقل و انتقالات زمستانی هم حرکت خاصی انجام نداده است.

وی افزود: از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم اما نظر شخصی من این است که نیم فصل خوبی پیش روی آنها نیست. تعداد تیم های مدعی در بالای جدول زیاد و رقابت بسیار مشکل و فشرده است. آبی ها برای حضور در این رقابت فشرده با کمبود بازیکن مواجه هستند.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: اگر آنها بتوانند در این فرصت اندک باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظرشان را جذب کنند، شرایط بهتر می شود و در غیر این صورت نیم فصل سختی انتظار این تیم را می کشد.

جمشیدیان در خصوص احتمال حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی گفت: به اعتقاد من حضور قلعه نویی در تیم ملی نه به سود سپاهان است، نه به سود تیم ملی و نه به سود خود قلعه نویی.

وی تاکید کرد: قلعه نویی نسبت به سال 1385 که برای اولین بار هدایت تیم ملی را پذیرفت پیشرفت زیادی کرده و به خصوص در بحث بین المللی بسیار پخته تر شده است. از فوتبال ما گذشته که به سراغ قلعه نویی و علی دایی برود. معتقدم در صورت این انتخاب تیم ملی به عقب بر می گردد.

بازیکن پیشین سپاهان بیان داشت: کارلوس کی‌روش درس‌های خوبی به فوتبال ایران داد. او خیلی بیشتر از آن پولی که از ما گرفت برای فوتبال ما آورده داشت. بعد از رفتن کی‌روش مشخص شد فوتبال ما چه ضرری داده است. فوتبال ملی ما بعد از کی‌روش باید با مربیان بزرگتر از او کار کند. حتی ویلموتس هم گزینه مناسبی برای تیم ملی نبود.

جمشیدیان خاطر نشان ساخت: از اوضاع و احوال درونی سپاهان خبر دارم و می‌دانم آنها چقدر از شرایط کنونی شان رضایت دارند. قلعه نویی سپاهان را از افت خارج کرد و به سطح اول فوتبال بازگرداند. برای این باشگاه ساختار ایجاد کرد و آنها برای قهرمانی آسیا با قلعه نویی برنامه دارند که جدایی وی از سپاهان به برنامه‌ها و ساختار این تیم هم لطمه می‌زند. برای همین می‌گویم انتقال قلعه نویی از سپاهان به تیم ملی به سود هیچکسی نیست./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

گل اول استقلال به الشرطه +فیلم

تیم فوتبال استقلال در نیمه اول مقابل الشرطه با گل به خودی حریف با نتیجه یک بر صفر به ...

ساعت دربی پنجشنبه اعلام شد!

دربی پرسپولیس و استقلال مطابق برنامه قبلی همان ساعت 15.30 برگزار خواهد شد.

عکسی از لحظه ورود دیاباته به تهران!

شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال امروز وارد تهران شد.

ایران اسیر هنر تحریم آمریکایی و هنر بحران سازی مسئولان ایرانی

تصور این که تصمیماتی چنین ساده و چنین خرد و حاشیه‌ای چطور تبدیل به بحران‌هایی می‌شوند...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news